مشاورین این اتوبار به صورت ۲۴ ساعته منتظر پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد


باربری تهران تعهد
مجهز به موکت و پتو

با ده ها کامیون و وانت

باربری تهران تعهد
توسط کارگران حرفه ای

بسته بندی استاندارد بدون آسیب با تجهیزات نوین

باربری تهران تعهد
با تجهیزات به روز

کارگران آموزش دیده

این باربری متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن در آذرماه ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که این مجموعه یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری ما خواهد بود.

تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویسهای بینظیر اتوبار ما ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است.

رضایتمندی و لبخند شما بزرگترین سرمایه و آرزوی همیشگی کلیه دست اندرکاران مجموعه باربری ما است.

خدمات این باربری

 • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
 • ارسال خودرو جهت باربری بین شهری از مبداء تهران به کلیه استانها و شهرهای کشور
 • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
 • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
 • مشاوره و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی و جابجایی منزل در ساعات اداری
 • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری
2 آوریل، 2020

باربری در میرداماد

باربری در میرداماد ارائه دهنده خدمات حرفه ایی اثاث کشی میرداماد نام یکی از مناطق واقع در شمال تهران است که با توجه به وضعیت آب […]
20 ژانویه، 2020
باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل آیا بدنبال یک شرگت باربری مطمئن در منطقه غرب تهران و محدوده سردارجنگل هستید تا اثاث کشی و خدمات باربری و بسته بندی […]
19 ژانویه، 2020
باربری در شرق تهران

باربری در تهرانپارس

باربری در تهرانپارس | اتوبار در تهرانپارس | خدمات باربری و بسته بندی کالاها و اثاث باربری در تهرانپارس را با شرکت حمل و نقل اثاث […]
18 ژانویه، 2020

یاربری در سهروردی

باربری در سهروردی | بسته بندی ، باربری و اتوبار در تهران و شهرستان ها منت بر سر کادر باربری و اتوبار سهروردی در تهران گذاشته […]
17 آوریل، 2017
باربری تهران تعهد

اتوبار تهران

اتوبار تهران بهترین شرکت حمل بار و اثاث تهران اتوبار تهران  متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل و با به خدمت گرفتن ناوگان  […]
17 آوریل، 2017
باربری تهران تعهد

باربری تهران -ده ها کامیون آماده خدمات رسانی

باربری تهران تعهد باربری تهران تعهد یکی از باربری های تهران است که فعالیت خود را در عرصه حمل و نقل اثاث و بسته بندی آن […]
17 آوریل، 2017
بیمه باربری

خدمات ما

از میان اتوبار های مختلف و فعال در تهران بزرگ که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط تهران و […]
17 آوریل، 2017
بسته بندی میرداماد

نمونه های بسته بندی

  بسته بندی وسایل توسط کارگران متخصص شرکت باربری ما
17 آوریل، 2017
تجهیزات باربری

بسته بندی اثاث

انتخاب جعبه ی بسته بندی در باربری ما بسته بندی اثاث  شروع با ساختار در آغاز کار، شما را مطمئن می کند که بدون صرف زمان […]

باربری صادقیه و اتوبار صادقیه تهران ( شرکت باربری رسمی و معتبر )

باربری صادقیه  و اتوبار صادقیه نام یکی از شعبات اتوبار و باربری تهران تعهد است که در سال ۱۳۹۴ در تهران و در محدوده صادقیه تهران شروع به فعالیت کرد ، این باربری با وجود اینکه در ابتدا نوپا به نظر می رسد ، اما با تکیه بر تجارب پرسنل باربری تهران تعهد و انگیزه بالای پرسنل و نیروی انسانی اتوبار صادقیه در همین چند سالی که از تاسیس می گذرد توانسته است رضایت کاملی را از جانب مردم به سمت خود بیاورد .

باربری صادقیه

اتوبار در تهران

باربری صادقیه علاوه بر فعالیت های بابری و بسته بندی در تهران و دیگر فعالیت ها در عرصه حمل و نقل بار ها و اثاث و کالاهای شما از تهران به شهرستانها حمل می کند ، کارگران اتوبار تهران با توجه به داشتن انگیزه باربری بالا ، اثاث و کالاهای شما را با کمک تجهیزات باربری مناسب حمل کرده و ضمن بارچینی مناسب می توانند اثاث و کالاهای شما را با ضمانت ۱۰۰% در تمام نقاط ایران جا به جا کنند. اتوبار صادقیه بهترین و اصولی ترین خدمات باربری و بسته بندی را برای شما به ارمغان می آورد.

باربری ، اتوبار ، بسته بندی در صادقیه ، باربری در محدوده صادقیه ، اثاث کشی در صادقیه ، باربری ارزان ، اثاث کشی تضمینی ، باربری در صادقیه

خدمات باربری و اتوبار صادقیه

ما در باربری صادقیه به تمامی نیاز های مشتری های عزیزمان توجه خاصی کرده ایم ، یعنی سعی کرده ایم تمامی خدماتی را که یک باربری و اتوبار باید در تهران ارائه بدهد تا بتواند رضایت شما مشتری های عزیز را بدست آورد ارائه می دهیم در ادامه ما به تعدادی از خدماتی که باربری در صادقیه تهران به شما ارائه می دهد اشاره می کنیم.

اتوبار صادقیه

بسته بندی اصولی اثاث

ما در اتوبار و باربری صادقیه تهران یکی از مهمترین خدمات باربری را به شما ارائه می دهیم و این خدمات چیزی نیست جز بسته بندی اثاث منزل ، ادارات و شرکت ها ، این نوع خدمات به تازگی و چند سالی می شود که توسط باربری ها و اتوبار ها به مشتری ارائه می شود و دلیل اینکه باربری ها کار بسته بندی اثاثیه در تهران را برعهده می گیرند داشتن درک درست و اصولی از اهمیت اثاث کشی و حفظ ایمنی کالاها در حین اثاث کشی می باشد ، اتوبار صادقیه در تهران با بکارگیری بهترین و نمونه ترین متخصصان و پرسنل بسته بندی اثاثیه می تواند اثاث و کالاهایی را که برای شما ارزش بسیاری را دارد در بسته بندی هایی ایمن قرار دهد ف تا در هنگام اثاث کشی و جا به جایی و باربری و حمل و نقل دچار آسب نشود.

فعالیت شبانه روزی

هدف ما رضایت کامل مشتری می باشد برای هیمن ما در باربری و اتوبار صادقیه به صورت تمام وقت ، یعنی در طول تمام روز های هفته و به صورت ۲۴ ساعته اماده ارائه خدمات باربری ، بسته بندی ، اثاث کشی ، اسباب کشی ، و جا به جایی اثاث منزل و … در تهران هستیم ، باربری صادقیه بدون خستگی اماده خدمت رسانی است.

ما در تمام نقاط تهران شعبه های فعال باربری داریم

اتوبار صادقیه و باربری صادقیه که زیر نظر اتوبار و باربری تهران تعهد در تهران فعالیت های باربری و بسته بندی اثاث منزل را انجام می دهند به تنهایی نمی توانند تمام نیاز های باربری و در کل حوزه حمل و نقل را انجام بدهند برای همین تصمیم بر ان شد تا شعباتی را به عنوان همکارر در سایر نقاط تهران بزرگ دایر کنیم تا خدمات باربری و اتوبار ، بسته بندی حرفه ایی اثاث در صادقیه ، بسته بندی ویژه ، جا به جایی اثاث منزل در صادقیه ، حمل و نقل و باربری و سایر خدمات را به عزیزان دل ارائه بدهند ، در ادامه ما به تعدادی از این شعبات که در مناطق مختلف تهران به تفکیک مناطق می پردازیم.

شعات باربری صادقیه

باربری صادقیه در شمال تهران

باربری سعادت آباد – باربری جردن – باربری گاندی – باربری ونک 

باربری  صادقیه در مرکز تهران

باربری گیشا – باربری یوسف آباد – باربری سهروردی – باربری تهران ویلا

باربری  صادقیه در غرب تهران

باربری پونک ، باربری باغ فیض ، باربری سازمان برنامه ، باربری فردوس ، باربری کاشانی ، باربری صادقیه ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد و اتوبار جنت آباد

باربری  صادقیه در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری رسالت ، باربری نارمک ، باربری پیروزی ، اتوبار صادقیه

 

باربری صادقیه چه خدماتی به مشتریان ارایه می دهد

 • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی  حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 •  ارسال خودرو متناسب با حجم اثاثیه منزل ، اداره و یا جهیزیه
 •  اعزام نیروهای حمل بار با توانمند جهت اثاثیه سنگین و  گران
 •  ضمانت کیفیت کار اسباب کشی و حمل و جابجایی
 •  ارایه بیمه باربری در صورت نیاز مشتری
 •  کاهش استرس و خستگی ناشی از اثاث کشی
 •  بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
 • راهنمایی ،  مشاوره و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته )

باربری صادقیه

باربری صادقیه به صورت شبانه روزی

اتوبار و باربری تهران تعهد با سال ها سابقه ی درخشان در صنعت جابجایی دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران می باشد. برای یک اثاث کشی رویایی و به یاد ماندی کافیست یکبار با باربری صادقیه  تماس بگیرید. بهترین خاطره از یک جابجایی را با ما تجربه کنید.

اتوبار و باربری تهران تعهد آماده عقد قرارداد با شرکت ها و ارگانها و نهاد های دولتی برای جابجای بار و لوازم است. امکان حمل و نقل از هرنقطه به هر نقطه دیگر با ۱۰۰% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. ما به صورت شبانه روزی در باربری صادقیه آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم.

باربری صادقیه با تیم کاری با اخلاق و متخصص

بدون وارد شدن کوچترین آسیبی به وسایل و لوازم تان آنها را توسط کارگران حرفه ای باربری صادقیه به منزل جدیدتان منتقل کنید.باربری صادقیه با دارا بودن کادر مجرب و حرفه ای در امر جابجایی وسایل آماده خدمت رسانی به شماست.. کارگران مخصوص اسباب کشی و باربری صادقیه با توجه به تجربه کافی در این کار میتوانند بیشترین کمک را به شما کنند.

در مجموعه ما همیشه رعایت اخلاق و ادب توسط کارگران جز اولین اصول کاری بوده است.سال ها تجربه ی کار برای نیروهای ما کافیست تا در حین جابجایی از تمامی وسایل شما محافظت کنند. کارگران ما همگی جوان و کارآزموده هستند.لازم نیست شما به خودتان زحمت بدهید و حتی نگرانی از بابت خسارت به وسایلتان داشته باشید.ممکن است شما حداکثر سالی یک بار اسباب کشی کنید اما کارگران حرفه ای اسباب کشی این کار را هر روز انجام میدهند.

باربری صادقیه

اطمینان و آسودگی با باربری صادقیه

اتوبار و باربری تهران تعهد کادر مجرب و آموزش دیده و رانندگانی با حوصله را در این مجموعه گرد آورده است که اثاث کشی بدون استرس، در کمترین زمان ممکن و بدون سر و صدا در طول شبانه روز انجام شود. هدف این مجموعه خدمت رسانی به مشتریان است.

در صورتی که تقاضای نقل و انتقال بار توسط باربری صادقیه را دارید کافی است بخواهید که اثاثیه وکیوم ایرانی یا خارجی باشد. در صورت وجود این نوع از بسته بندی ها اثاثیه بیمه آتش سوزی می شود. اثاث شما چه منزل باشد و چه شرکت تجاری، اطمینان داشته باشید که کاملا سالم، بدون تاخیر پرسنل و با بهترین بسته بندی در سراسر تهران در دسترس شما است ،اتوبار تهران تعهد نیز به صورت تخصصی امور حمل بار را انجام می دهد ،  در حین انجام اثاث کشی و باربری خسارتی به بار شما وارد نخواهد شد به دلیل اینکه باربری صادقیه از کارتن هایی سه لایه و وکیوم برای بسته بندی وسایل شما استفاده می کند علاوه بر این که تمامی وسایل بیمه نیز هستند.

چه چیزی باربری صادقیه را از دیگر باربری ها متمایز می کند؟

 مزایا باربری صادقیه با دیگر شرکت های باربری در چیست؟

ما در این جا می خواهیم بیش تر در مورد مزایا و امکاناتی که باربری صادقیه در اختیار تان قرار می دهد، صحبت کنیم.

از جمله مزایا باربری صادقیه شامل موارد زیر می باشد:

 • باربری صادقیه تنوع خدمات بسیار زیادی دارد که در قسمت های قبل بیش تر در مورد این خدمات صحبت کردیم. این خدمات در هیچ یک از شرکت های حمل بار با این حجم از تنوع وجود ندارد.
 • تمامی مراحل باربری لوازم شما توسط تیم تخصصی و مجرب ما در محل انجام می شود. شما می توانید کار های بسته بندی اثاث، بارگیری، باربری، تخلیه بار را به ما بسپارید.
 • تمامی مراحل با دقت فراوان و کاملاً اصولی انجام می شود.
 • قیمت های ما با توجه به خدماتی که ارائه می کنیم، یکی از ارزان ترین ها در سطح شهر می باشد.
 • استفاده از مجهزترین ماشین آلات و تجهیزات جهت باربری

باربری صادقیه

Call Now Button