مشاورین این اتوبار به صورت ۲۴ ساعته منتظر پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد


باربری تهران تعهد
مجهز به موکت و پتو

با ده ها کامیون و وانت

باربری تهران تعهد
توسط کارگران حرفه ای

بسته بندی استاندارد بدون آسیب با تجهیزات نوین

باربری تهران تعهد
با تجهیزات به روز

کارگران آموزش دیده

این باربری متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن در آذرماه ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که این مجموعه یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری ما خواهد بود.

تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویسهای بینظیر اتوبار ما ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است.

رضایتمندی و لبخند شما بزرگترین سرمایه و آرزوی همیشگی کلیه دست اندرکاران مجموعه باربری ما است.

خدمات این باربری

  • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
  • ارسال خودرو جهت باربری بین شهری از مبداء تهران به کلیه استانها و شهرهای کشور
  • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
  • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
  • مشاوره و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی و جابجایی منزل در ساعات اداری
  • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری
2 آوریل، 2020

باربری در میرداماد

باربری در میرداماد ارائه دهنده خدمات حرفه ایی اثاث کشی میرداماد نام یکی از مناطق واقع در شمال تهران است که با توجه به وضعیت آب […]
20 ژانویه، 2020
باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل آیا بدنبال یک شرگت باربری مطمئن در منطقه غرب تهران و محدوده سردارجنگل هستید تا اثاث کشی و خدمات باربری و بسته بندی […]
19 ژانویه، 2020
باربری در شرق تهران

باربری در تهرانپارس

باربری در تهرانپارس | اتوبار در تهرانپارس | خدمات باربری و بسته بندی کالاها و اثاث باربری در تهرانپارس را با شرکت حمل و نقل اثاث […]
18 ژانویه، 2020

یاربری در سهروردی

باربری در سهروردی | بسته بندی ، باربری و اتوبار در تهران و شهرستان ها منت بر سر کادر باربری و اتوبار سهروردی در تهران گذاشته […]
17 آوریل، 2017
باربری تهران تعهد

اتوبار تهران

اتوبار تهران بهترین شرکت حمل بار و اثاث تهران اتوبار تهران  متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل و با به خدمت گرفتن ناوگان  […]
17 آوریل، 2017
باربری تهران تعهد

باربری تهران -ده ها کامیون آماده خدمات رسانی

باربری تهران تعهد باربری تهران تعهد یکی از باربری های تهران است که فعالیت خود را در عرصه حمل و نقل اثاث و بسته بندی آن […]
17 آوریل، 2017
بیمه باربری

خدمات ما

از میان اتوبار های مختلف و فعال در تهران بزرگ که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط تهران و […]
17 آوریل، 2017
بسته بندی میرداماد

نمونه های بسته بندی

  بسته بندی وسایل توسط کارگران متخصص شرکت باربری ما
17 آوریل، 2017
تجهیزات باربری

بسته بندی اثاث

انتخاب جعبه ی بسته بندی در باربری ما بسته بندی اثاث  شروع با ساختار در آغاز کار، شما را مطمئن می کند که بدون صرف زمان […]

باربری سردار جنگل فعال در تمام نقاط تهران بزرگ و حومه

باربری سردارجنگل و اتوبار سردارجنگل با ایجاد یکی از شعبه های خود در محدوده سردار جنگل تهران ،دسترسی ساکنان آن منطقه را به باربری مطمئن و ایمن آسان کرد.

باربری سردارجنگل در مبدا وسایل شما را برسی کرده و در صورت سالم بودن آنها را بیمه می کند. به این صورت که اگر در بسته بندی یا در جابه جایی یا در طول مسیر حمل بر اثر بی دقتی کارگران اتوبار سردار جنگل وسایل شما دچار خسارت شد ما موظف به جبران آن هستیم. کارگران ما با تخصص خود احتمال شکستگی وسایل را به حداقل مقدار می رسانند . اما اتفاقات و حادثه ها هیچ وقت خبر نمی دهد . باربری سردارجنگل بر همین منظور  بیمه را که امتیاز مهمی برای همه افراد و باربری ها است را دارا می باشد .پس برای یک بار هم شده با باربری سردار جنگل همراه شوید.تمام تلاش ما رسیدن به هدف شماست.

ضمانت بار و اثاث

باربری سردارجنگل ضامن بار شماست . و در این سالهای که حمل و نقل کالاها به نقاط  درون و بیرون از شهر حمل کرده اند دچار حادثه ای نشده است .  و اتوبار سردار جنگل بارها را از لحظه تحویل تا هنگام دریافت آن توسط  گیرنده کالا تحت پوشش یبمه قرار می دهیم . و هر گونه آسیب دیدگی که کالاهای شما ببیند توسط کارکنان ما اتوبار سردار جنگل به صورت کامل خسارت وارده را پرداخت می نماید . اتوبار سردار جنگل سلامت بار و اثاثیه ی شما را تضمین می کند. آنچه که به ما قوت می دهد اعتماد شما عزیزان است.

باربری سردارجنگل

ماشین های باری مجهز

اتوبار سردارجنگل دارای ماشین های باری کوچک و بزرگ مدرن است ، با توجه به نیاز مشتریان ماشین مناسب برای اثاث کشی انتخاب می شود ، این ماشین ها با هدف یک اثاث کشی موفق تجهیز شده اند. کف و دیواره های کانتینر ماشین ها تمیز و پوشبده از پتو و سایل نرم اند ، به این ترتیب در طول مسیر وسایل شما دچار شکستگی و …. نخواهند شد .

ماشین های باربری مسقف

داشتن کامیون ها و ماشین های باری تمیز و سالم مهم است تهران تعهد  این امتیاز را دارد ، و ماشین هایی که حمل بارهای سنگین و بزرگ را به تمام نقاط تهران و شهرستان ها حمل می کنند ، باربری سردارجنگل هنگام حمل و نقل ، با استفاده از نیروی مجرب و کار آزموده ، خیال مشتریان را در این زمینه راحت کرده است.
کلیه خودروهای باربری سردارجنگل مشمول بیمه حمل و نقل عمومی است ، در صورت بروز هر گونه مشکل شما می توانید از این امکان بهره مند شوید.

 شعبه های ما

باربری سردارجنگل در جهت رفاه و آسایش شما خانواده های محترمی که قصد اثاث کشی دارید اقدام به ایجاد شعبه های مختلفی در سراسر تهران کرده است. شما با تماس با نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود در سریع ترین زمان ممکن میتوانید پرسنل باربری سردارجنگل را فراخوانی کنید. تمام شعبه های ما دارای ماشین های مخصوص باربری ، تجهیزات باربری و بسته بندی ، کارگران مخصوص بسته بندی و حمل  هستند.باربری و اتوبار تهران تعهد با هدف ایجاد یک روند آسان و راحت برای کلیه مشتریان در جابجایی وسایل کار خود را شروع کرده و تا امروز بیش از ۱۰ هزار مورد سفارش را با موفقیت به پایان رسانیده است.باربری سردارجنگل تمام فکرها را برای جابجایی وسایل شما می کنیم.

ماشین های تمام شعبات مسقف، دارای پتو و کارتن های مخصوص و رانندگان مجرب هستند. باربری سردارجنگل با به کارگیری شیوه های نوین باربری یک اثاث کشی بی دردسر را برای شما انجام میدهد. فقط کافی است یکبار به اتوبار سردار جنگل اعتماد کنید تا به توانایی های آن ایمان بیاورید. برای تماس با شعبه ی نزدیک به محل سکونت خود و اجرای یک اثاث کشی حرفه ای و بی دردسر توسط کارگران باربری سردار جنگل کافی است روی لینک های زیر کلیک کنید.

ماشین های باربری ما دارای سقف هستند . به این گونه اثاثیه ی شما در طول مسیر در مقابل باران و گرد و غبار و …. محافظت میشوند. داخل این ماشین ها تمیز بوده و با پارچه های نرم و پتو به منظور ضربه گیری پوشانده شده اند. چرا شکستن و سایل در اثاث کشی؟ اثاث کشی خود را به باربری سردار جنگل بسپارید و خیال خود را آسوده کنید . هدف ما رفع نگرانی های شما در اسباب کشی است .

اتوبار و باربری سردارجنگل

اتوبار و باربری سردارجنگل

باربری سردارجنگل و سابقه چند ساله

باربری سردارجنگل به منظور کمک به شما توصیه هایی در اثاث کشی به شما می کند ، با توجه به سابقه ی چندین ساله ی باربری و اتوبار سردار جنگل در اثاث کشی های بین شهری و درون شهری نکاتی را در اسباب کشی خدمت شما عزیزان عرض می نماییم ، آنچه که قبل از همه چیز مهم است انجام یک بسته بندی مطمئن برای اثاثیه است .

کارتون های بسته بندی

بسته بندی در کارتن ها و جعبه های محکم کمک میکند که وسایلتان در طول جابه جایی دچار آسیب دیدگی نشوند ، خدمات اتوبار سردار جنگلشامل انتقال کالا ، بسته بندی وسایل به صورت کاملا حرفه ای با کارتن های ضخیم و مخصوص باربری ، باربری با استفاده از کارگران باربری مجرب و کاملا حرفه ای و دروه دیده به همراه ماشین های باربری عالی در سطح شهر تهران است.

مدیریت زمان در اتوبار سردارجنگل

تمام پرسنل و کادر باربری سردار جنگل با توجه به انجام پروژه های فراوان و کسب تجربه کافی به این امر رسیده اند که داشتن مدیریت زمان برای مشتری بسیار اهمیت فراوانی دارد . ما در باربری سردار جنگل همه میدانیم که مشتری به وقت اهمیت میدهد و شاید ماه ها برای اثاث کشی خود برنامه ریزی میکند تا بتواند دقیقا فلان روز و فلان ساعت اثاث کشی خود را انجام دهد و به پایان برساند . همین امر اتوبار سردار جنگل را بر آن داشت تا با انتخاب پرسنل وقت شناس و متعهد نیاز های مشتری را از بابت زمان برطرف کند و آن ها را از نگرانی در بیاورد .

باربری سردار جنگل

مشاوره باربری

یکی دیگر از خدمات باربری سردارجنگل مشاوران ما می باشد . که به صورت رایگان و شبانه روزی و حتی ایام تعطیل در خدمت رسانی و پاسخ گوی مشکلات و پرسش های شما می باشند .  در صورت تماس با مشاوران ما هر گونه سوالی را در رابطه با قیمت های حمل و نقل و ما بقی سرویس ها داشته باشید و اینکه باربری سردارجنگل چه خدماتی را ارائه می دهد داشته باشید تا حد امکان آماده پاسخ گویی شما همراهان خواهند بود .

تماس با ما

شما می توانید فقط با یک تماس به ما به خدمات و سرویس های ما ایمان آورید ، و همراه همیشگی ما باشید و حتی خود شما ما را به دوستانتان معرفی کنید . کافیست فقط یکبار به تهران تعهد  اعتماد کنید و اعتماد و پشتیبانی شما سرمایه ماست . با تماس با شماره های ۸۸۴۸۵۴۱۶  و ۴۴۲۸۲۷۵۷ فقط یک بار تماس گرفته و یکبار حمل ونقل کالاهایتان را باما  تجربه نمایید .

بسته بندی باربری

 بهترین امکانات

باربری سردار جنگل آماده است تا با بهترین و با کیفیت ترین خدمات در خدمت شما عزیزان و خانواده های محترم باشد ، با استفاده از افراد نیرومند و توانا که در اختیار داریم  و همچنین نیرو هایی که یک کادر زبده ، جوان و نیرو مند می باشند ، با ارائه دادن بهترین خدمات در اختیار شما می باشند ، و تمام نیاز های شما در راس باربری و زمینه های آن به نحوه احسنت انجام می دهند . کارگران تهران تعهد طبق نیاز و خواسته شما سرویس بسته بندی را برایتان انجام می دهند .

بسته بندی های هدفمند و کاربری در اتوبار سردارجنگل

با بهترین بسته بندی ها و استفاده از امکانات و پیشرفته ترین روش ها و ایده ها کالاهای منزل شما را از خرده ریزها گرفته تا بزرگ ترین آن ها چنان بسته بندی می کنند که در هنگام حمل و نقل و جابه جایی در منزل یا در راه پل های ساختمان بدون آسیب و خراشی به انجام می رسانند . کارگران باربری سردارجنگل با استفاده از روش های اروپایی و گزراندن دوره های آموزشی عالی ترین بسته بندی ها را انجام می دهند ،

بسته بندی کالاها کار هر کسی نمی باشد باید به  دست افراد کاربلد انجام گیرد تا از سالم رساند آن به مقصد اطمینان خاطر داشته باشیم ، پس اگر خواهان یک اثاث کشی آسان و بدون شکستگی و با بسته بندی هایی محکم و تجهیزات عالی را خاستارید با تماس با اتوبار سردار جنگل تجربه نمایید .

باربری سردار جنگل و خاور های مخصوص اثاث کشی

اتوبار سردارجنگل با دارا بودن سرویس های وی آی پی ، سرویس دهی در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی ، حمل اثاثیه ی سنگین توسط پرسنل توانمند و حرفه ای ، آنچه که باربری و اتوبار سردارجنگل را متمایز می سازد پرسنل مجرب و کاربلد ما است ، با دقت و توانایی کارگران باربری سردارجنگل دیگر نگران ضربه دیدن و صدمه دیدن اثاثیه ی خود در حین اسباب کشی نباشید ، و مطمئن باشید سالم رسیدن کالاها به مقصد هر اندازه که برای شما اهمیت داشته باشد ، برای ما دو چندان اهمیت دارد و در سالم رسیدن کالاها به مقصد نهایت تلاش و سعی خود را می کنند . تهران تعهد  با بهترین ها و مجهز ترین امکانات در اختیار شما خواهند بود .

اتوبار سردارجنگل

 حمل و نقل بار به درون و بیرون از شهر

باربری سردارجنگل با ماشین هایی مجهز و مسقف و موکت کاری شده بارها و اثاثیه های شما را حمل و نقل می نمایند ، و از خرده ریزها گرفته تا بزرگ ترین کالاها را برای شما جا به جا می نمایند ، و در خدمت شما خواهند بود ، اتوبار سردار جنگل بارها و اسباب های شما را به درون و بیرون از شهر حمل و نقل می نمایند ، و در هر زمان و هر مکانی که خواستار باشید کالاهایتان را حمل و نقل می نماییم ، با رانندگانی ماهر و متخصص و بادقت و صبور بارها و اثاثیه هایتان را حمل و نقل می نمایند ، با اعتماد به باربری سردارجنگل پشیمان نخواهید شد ، و اسباب کشی مطمئن و بدون شکستن را برای شما انجام می دهیم.

حمل و نقل کالاها و بارهای سنگین و بزرگ

باربری سردارجنگل تمام بارها و کالاهای سنگین و بزرگ را حمل و نقل می نمایند ، و با ماشین ها و کامیونت های مجهز و مسقف و موکت کاری شده در خدمت شما می باشند ، اسباب و اثاثیه های شما در به تمام نقاط درون و بیرون از تهران جا به جا می نمایند ، و آماده سرویس رسانی به شما می باشند ، باربری سردارجنگل نگران جا به جا کردن اثاثیه ها و اسباب های بزرگ نباشید ، با دقت و صبر کالاها را سلامت به مقصد می رسانند ، و سلامت کالاها و اثاثیه ها و اسباب های شما را جا به جا و حمل و نقل می نمایند ، تهران تعهد در خدمت شماست ، و دیگر نگران اثاثیه ها و کالاهای سنگین نباشید ، که با مجهزترین ماشین ها و برترین سرویس ها و خدمات به مقصد تحویل می دهند .

باربری های زیر مجموعه باربری و اتوبار تهران تعهد

باربری سعادت آبادباربری پونکباربری ستارخانباربری اشرفی اصفهانی باربری مرزدارانباربری ونک – باربری تهرانپارسباربری یوسف آباد – باربری کاشانیباربری تهراناتوبار تهرانباربری میردامادباربری گیشاباربری نارمکباربری جردنباربری گاندی

حمل اثاث سنگین و شکستنی در باربری سردار جنگل

باربری سردارجنگل با داشتن نیروی متخصص در بسته بندی درست و اصولی اثاث از جمله اثاث شکستنی مانند: بوفه و ظروف و قاب عکس و…آن ها را از آسیب های احتمالی در حین باربری ایمن میکند ، همچنین اتوبار سردارجنگل با داشتن نیروهای توانا در حمل اجسام ، کالاها و اثاث سنگین ، توانایی جابه جایی همه نوع اثاث را دارد.

فعالیت حضور چند دهه ایی باربری سردار جنگل در تهران

باربری سردار جنگل با داشتن سابقه فعالیت چند دهه ایی در تهران ، با نوع اثاث کشی مردم تهران آشنا بوده و اثاث کشی و بسته بندی را مطابق با میل آن ها انجام می دهد ، و آرامش در روز اثاث کشی را برای شما فراهم میکند. سابقه کاری ما در عرصه باربری تضمین کننده اثاث کشی با کیفیت ما برای مشتریان عزیز است.

اطلاع رسانی دقیق و سریع

باربری سردار جنگل با اطلاع رسانی سریع به تمام خدمه باربری در اسرع وقت آن ها را از زمان دقیق باربری مشتریان عزیز آگاه میکند و می کوشد در اسرع وقت اثاث کشی آن ها را به پایان ببرد. تا از اتلاف وقت جلوگیری کند و فرصت استراحت داشته باشید. اتوبار سردار جنگل سریع و توانمند.

باربری در سردار جنگل

اثاث کشی آسان و مطمئن

یکی از دغدغه های همیشگی باربری سردارجنگل دادن تضمین به مشتریان عزیز بابت سلامت اثاث آن ها در حین جابه جایی ، حمل و نقل و بسته بندی می باشد . تا دغدغه و نگرانی های مشتریان عزیز برطرف شود . اما ما پرسنل اتوبار سردارجنگل تقریبا فکر همه چیز را کرده ایم و با اطمینان کامل پا به خانه های شما می گذاریم.

باربری سردارجنگل با عقد قراردادهای بیمه نامه اثاث و کالاهای شما با بیمه های معتبر و رسمی کشور در پی آن است تا اثاث کشی آسان و مطمئن را برای شما رقم بزند .

{ما ( اتوبار سردارجنگل ) تا آخرین لحظه های اثاث کشی با شماییم ، پس نگران نباشید}

باربری در سردارجنگل ، باربری در محدوده سردارجنگل ، باربری و اثاث کشی در سردارجنگل ، بسته بندی در سردارجنگل

 

اتوبار سردارجنگل

مدیریت پر تلاش باربری تهران تعهد

باربری سردارجنگل که زیر نظر اتوبار و باربری تهران تعهد فعالیت می کند ، دارای مدیریت یکسانی با شعبه مرکزی خود می باشد و طبق قوانین و اصول باربری تهران تعهد و سایر شعبه های ان در تهران و زیر نظر اتحادیه های باربری تهران کار می کند ، مدیریت پر تلاش اتوبار سردار جنگل با تلاش شبانه روزی و پیگیری مداوم کار و بار شعبه های خود در پی ان  است بهترین باربری و خدمات بسته بندی را به شما عزیزان ارائه دهد.

حمل اثاث سنگین

باربری سردارجنگل با در اختیار داشتن تجهیزات مناسب جهت حمل اثاث سنگین در باربری و اتوبار و همچنین گزینش و استخدام کارگران حمل بار توانا می تواند انواع و اقسام کالاها و لوازم سنگین شما را از قبیل ، گاو صندوق ، پیانو ، لباسشویی و … به راحتی جا به جا کند.

باربری

بسته بندی وسایل منزل

باربری تهران تعهد

 

بسته بندی وسایل منزل واداری بدون شک یکی از پر دغدغه ترین بخش از بخشهای اسباب کشی می باشد . این امر باعث شده است تا شرکت های زیادی در امر بسته بندی وسایل منزل و اداری مشغول به فعالیت می باشتد .بدون شک یک بسته بندی اصولی واساسی می تواند دتا دحد زیادی از هرگونه آسیب و خسارت به وسایل جلوگیری کند .مادر در اتوبار و باربری در سردارجنگل  با پرسنلی آموزش دیده در امر بسته بندی وسایل منزل و اداری بنا را برآن نهادیم تا خیال شما را از هرجهت در امر اسباب کشی و عدم خسارت به وسایل تان راحت نماییم.

بسته بندی وسایل اداری و منزل از چند جهت حائز اهمیت می باشد.

  • بسته بندی اصولی باعث چیدمان راحتر و سریعتر وسایل بعد از اسباب کشی می شود.
  • بسته بندی اصولی واساسی برای جلوگیری از هرگونه خسارت و آسیب دیدگی به وسایل می باشد.
  • بسته بندی اصولی واساسی ببرای هزینه کمتر و تعداد سرویس های کمتر

       ملزومات و وسایل اسباب کشی

بسته بندی تهران تعهد

 کارتن پنج لایه: جهت بسته بندی وسایل شکستنی و حساس مانند چینی ، کریستال و…….

 کارتن رگال دار : مخصوص بسته بندی البسه و پوشاک جهت جلوگیری از پارگی و کثیف شدن

 کارتن مواد غذایی : جهت بسته بندی مواد غذایی جهت جلوگیری از خراب و فاسد شرن آنها

 ساک رختخواب : جهت بسته بندی رختخواب و پتو و……

 بابل رب : جهت بسته بندی وسایل چوبی ، شیشه ای و تابلو و …….جهت جلوگیری از خط خوردگی و احیانا شکستگی احتمالی

   ماژیک و چسب پهن

باربری سردارجنگل و اتوبار سردارجنگل سعی را برآن نهاده تا با فراهم کردن بهترین و با کیفیت ترین وسایل بسته بندی و همچنین نیرو های متخصص در امر بسته بندی خدمتی در خور شما عزیزان ارائه دهد .

بخش های یک باربری معتبر در تهران

هر شرکتی که در مکانی در تهران شروع به فعالیت در عرصه های باربری و بسته بندی اثاثیه منزل می کند باید بداند که پا در محیطی کاملا رقابتی و حساس گذاشته است و باید ویژگی هایی خلاقانه و منحصر به فرد را داشته باشد تا بتواند خدمات با کیفیت و نمونه به مشتریانی که خواهان باربری و اثاث کشی توسط شرکت باربری هستند از ان رضایت داشته باشند ، باربری سردارجنگل و اتوبار سردارجنگل هم برای رسیدن به این مهم و جا نماندن از این کارزار رقابتی مهم تصمیم گرفته اند که بهترین ها را جذب و بوسیله ان ها بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه بدهند.

بخش تبلیغات باربری و اتوبار سردارجنگل

ما در باربری سردارجنگل یک بخش را مخصوص تبلیغات و معرفی خدمات خود برای معرفی به هم شهریان عزیز تهران تشکیل داده ایم این تیم با ایجاد و راه اندازی یک سایت باربری رسمی ، به عنوان باربری تهران تعهد سعی در آن داشته اند تا تمام خدمات و کارهایی را که باربری های زیر مجموعه باربری تهران تعهد در تهران ارائه می دهند و همچنین نمونه کارهای بسته بندی اثاثیه و حمل و نقل و جا به جایی کالا را در ان به نمایش بگذارند.

بخش پاسخگویی به تماس های شما

ما برای پاسخگویی شبانه روزی و ۲۴ ساعته به تماس های شما در باربری سردارجنگل و اتوبار سردارجنگل تهران از پرسنل و نیروهایی استفاده می کنیم که در عرصه باربری بسیار با تجربه و بهترین مشاوران در تهران هستند.

باربری در سردارجنگل

 

آرامش شما افتخار ماست

آیا می خواهید با دیگر شعبات باربری و اتوبار سردارجنگل آشنا شوید ؟

خودتان که خوب می دانید با توجه به وسعت جغرافیایایی استان تهران و همچنین با توجه به محل اشتغال تهران و آمد و شد فراوان به این شهر ، پس یک شرکت باربری به طور مستقل نمی تواند پاسخگوی نیاز های باربری و بسته بندی و همچنین حمل و نقل اثاثیه در تمام نقاط تهران باشد ، برای همین مهم ما در اتوبار و باربری سردارجنگل تصمیم گرفتیم که در جهت تسهیل در ارائه خدمات با کیفیت باربری و سریع به این عزیزان باید شعبات دیگری را نیز در تهران فعال کنیم و همین کار را هم کردیم و شعبات باربری و اتوبار سردارجنگل در تمام نقاط و مناطق تهران حضور دارند که در اینجا به آن ها اشاره ایی خواهیم داشت.

باربری در سردارجنگل و شعبات در شمال تهران

باربری سعادت آباد – باربری جردن – باربری گاندی – باربری ونک 

باربری در سردارجنگل و شعبات در مرکز تهران

باربری گیشا – باربری یوسف آباد – باربری سهروردی – باربری تهران ویلا

باربری در سردارجنگل و شعبات در غرب تهران

باربری پونک ، باربری باغ فیض ، باربری سازمان برنامه ، باربری فردوس ، باربری کاشانی ، باربری صادقیه ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد و اتوبار جنت آباد ، باربری سردارجنگل

باربری در سردارجنگل و شعبات در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری رسالت ، باربری نارمک ، باربری پیروزی

باربری در سردارجنگل

نزدیک ترین باربری در سردارجنگل

اگر شما ساکن محدوده سردارجنگل هستید و قصد اثاث کشی و جابه جایی را دارید و بدنبال یک اتوبار و شرکت باربری معتبر در محدوده خود هستید همین الان می توانید با ما تماس گرفته و خدمات خود را سفارش دهید .

باربری و اتوبار در سردارجنگل دارای شعبات متعددی در تهران می باشد که می تواند در اسرع وقت خدمات مربوط به اتوبار و باربری را با کیفیت بالا و ارزان و بدون ممعطلی در اختیار شما بگذارد .

کافیست همین الان با شماره های ما در تمام مناطق تهران تماس گرفته و منتظر حضور ما در محل اثاث کشی باشید .

نزدیک ترین باربری سردارجنگل ، معتبر ترین باربری در سردارجنگل ، اثاث کشی آسان در سردارجنگل

نزدیک ترین باربری در سردارجنگل

بیمه کالا با باربری سردار جنگل

در حین حمل و نقل تا تحویل تجهیزات در محل مورد نظر با دریافت بیمه کالا درباربری سردارجنگل تضمین کنید باربری سردارجنگل با ارائه خدمات تخصصی در امر بسته بندی با تجهیزات کاملا مدرن در خدمت شماست.در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر هستیم و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آوریم.

هدف باربری سردارجنگل جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.هدف از خدمت رسانی حفاظت از تجهیزات شکستنی شماست.با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هر گونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گران بهای شما وارد شود.کادر و پرسنل باربری سردارجنگل با آماده بودن در ۷ روز هفته یکی از اولویت های دغدغه و نگرانی اثاث کشی در روزهای تعطیل را به حداقل خود می رساند.

باربری سردار جنگل

چرا باربری سردار جنگل؟

بسته بندی اثایه منزل

بسته بندی وسایل منزل با جدیدترین و بروزترین تکنیک های روز. استفاده از بهترین و مرغوب ترین کارتن های بسته بندی و باند رول های مناسب باربری.

صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و جابه جایی

باربری سردار جنگل با ارسال کارشناسان ماهر به محل و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی به شما کمک خواهند نمود تا هزینه های حمل بار را کاهش دهید.

صادر کردن بیمه باربری

صدور بیمه نامه معتبر باربری برای اسباب کشی و ارسال بار از تهران به شهرستان. صدور بیمه نامه معتبر برای حصول اطمینان و آرامش شما.

ارایه خدمات به صورت ۲۴ ساعته

ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته باربری سردار جنگل به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان است.

مشاوره باربری و حمل بار

کارشناسان باربری تهران تعهد بهترین خدمات مشاوره را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهند و شما را با روال کلی کار باربری و اسباب کشی آگاه می سازند.

باربری سردار جنگل

رضایت مشتری هدف باربری سردار جنگل

هدف باربری سردار جنگل ارائه خدمات باکیفیت، سرعت عمل و رضایت مشتریان در حوزه حمل و نقل است. ما می خواهیم بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما ارائه دهیم. با توجه به این مسئله که باربری امری حساس و پردردسر است کارکنان حرفه ای و آموزش دیده ما تمام تلاش خود را خواهند کرد که یک خاطره خوب از اسباب کشی برای شما بجا بگذارند. اسباب کشی یک کار سخت و دشوار است ما با ارائه یک برنامه ریزی دقیق و اصولی از اول کار با شمایم با ارسال کارشناسان خبره به محل و ارائه یک مشاوره تخصصی، پرسنل خوش اخلاق و خوشرو، ارسال کارگر ماهر جهت بسته بندی و حمل اثاث منزل یا دفتر کار و ماشین آلات مجهز از قبیل کامیون، کامیونت، وانتبار و یا نیسان بار این کار سخت را برای شما آسان خواهیم نمود. تمام هدف ما رضایت شما عزیزان است.

باربری سردارجنگل

Call Now Button