مشاورین این اتوبار به صورت ۲۴ ساعته منتظر پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد


باربری تهران تعهد
مجهز به موکت و پتو

با ده ها کامیون و وانت

باربری تهران تعهد
توسط کارگران حرفه ای

بسته بندی استاندارد بدون آسیب با تجهیزات نوین

باربری تهران تعهد
با تجهیزات به روز

کارگران آموزش دیده

این باربری متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن در آذرماه ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که این مجموعه یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری ما خواهد بود.

تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویسهای بینظیر اتوبار ما ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است.

رضایتمندی و لبخند شما بزرگترین سرمایه و آرزوی همیشگی کلیه دست اندرکاران مجموعه باربری ما است.

خدمات این باربری

  • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
  • ارسال خودرو جهت باربری بین شهری از مبداء تهران به کلیه استانها و شهرهای کشور
  • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
  • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
  • مشاوره و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی و جابجایی منزل در ساعات اداری
  • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
باربری تهران تعهد

اتوبار تهران

۰٫۰ ۰۰ اتوبار تهران بهترین شرکت حمل بار و اثاث تهران اتوبار تهران  متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل و با به خدمت […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
باربری تهران تعهد

باربری تهران -ده ها کامیون آماده خدمات رسانی

۰٫۰ ۰۰ باربری تهران تعهد باربری تهران تعهد یکی از باربری های تهران است که فعالیت خود را در عرصه حمل و نقل اثاث و بسته […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
بیمه باربری

خدمات ما

۰٫۰ ۰۰ از میان اتوبار های مختلف و فعال در تهران بزرگ که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
بسته بندی میرداماد

نمونه های بسته بندی

۰٫۰ ۰۰   بسته بندی وسایل توسط کارگران متخصص شرکت باربری ما
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
تجهیزات باربری

بسته بندی اثاث

۵٫۰ ۰۳ انتخاب جعبه ی بسته بندی در باربری ما بسته بندی اثاث  شروع با ساختار در آغاز کار، شما را مطمئن می کند که بدون […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
مشاوره باربری سعادت آباد

تماس با ما

۰٫۰ ۰۰

باربری ستارخان در تهران

باربری ستارخان  و اتوبار ستارخان از باربری های اتوبار و باربری تهران تعهد است که در جهت دسترسی سریع ساکنین حوزه ستارخان در تهران به خدمات باربری ، اثاث کشی منزل و ادارات و بسته بندی اثاث تاسیس شد . تا خدمتگذار شما باشد . اتوبار و باربری تهران تعهد از سال ۱۳۸۰ در زمینه خدمات باربری در تهران فعالیت دارد.

باربری در ستارخان و تجربه کاری

باربری ستارخان با داشتن تجربه ی زیاد در زمینه ی اثاث کشی به شما کمک میکند تا وسایل خود را جا به جا کنید ، هدف ما اسایش شماست ، حمل وسایل سنگین مانند یخچال و تردمیل و ….. حمل و نقل های خود را به ما بسپارید ، ضامن اثاثیه ی شما اتوبار ستارخان است ،

ما اثاث شما را بسته بندی می کنیم

 بسته بندی حرفه ای وسایل شما و قرار دادن آن ها در کارتن ها و جعبه های مخصوص ، حمل بار با  کامیون ها و خاور های بزرگ و کوچک ، تضمین بار و اثاثیه ی شما  ، اتوبار در ستارخان دارای پرسنل مشاور در حمل و نقل ،  کارگران حرفه ای اتوبار ستارخان هر وسیله ای و اثاثی را به راحتی حمل می کنند ، بزرگ یا کوچک ، شکستنی یا فلزی ، حمل آن را به کارگران باربری تهران تعهد  بسپارید ، هدف ما رفع دغدغه های شماست ، اعتماد شما سرمایه ی باربری ستارخان است.

گروه متعهد و متخصص در امر باربری

باربری تهران تعهد با کادری حرفه ایی و متعهد آمده است تا تغییر و تحولی آرامبخش را برای هم مشتریان محترم بوجود آورد.

اتوبار ستارخان با تضمین  حمل بار شما با ارائه بیمه نامه اثاث شما را بدون دغدغه و نگرانی به مقصد میرساند و همچنین با داشتن رانندگان حرفه ایی و کارگران خوش اخلاق در سر زبا ها میدرخشد. باربری تهران دارای کارگران ویژه برای بسته بندی وسایل و اثاث و همچنین چیدن اثاث مشتریان عزیز میباشد.

اتوبار ستارخان

ماشین های باربری ستارخان

باربری ستارخان دارای ماشین های با امکانات جدید می باشند ، این ماشین ها دارای رانندگانی ماهر و با تجربه که شما را از استرس و نگرانی ها دور می کند. این ماشین ها دارای سقف و کف موکت شده هستند که در هنگام بارندگی و گرد و غبار کالای شما را حفظ می کند ، وانت بار ، نیسان ، خاور ، کامیون های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد . ماشین هایی که سالم رساندن کالا های شما به مقصد را وظیفه اصلی خود می دانند. همچنین ماشین های سبک وسنگین بستگی به بار شما دارد ، باربری ستارخان با به کارگیری مدرن ترین ماشین های باری ، خاور های ۶ متری و ۸ متری و … مدرن ترین شیوه های اثاث کشی را به کار می برد ، آنچه موجب دلگرمی اتوبار ستارخان می شود ، اعتماد شما هم وطنان عزیز است.

باربری ستارخان

دسترسی آسان

باربری ستارخان به منظور راحتی کار شما عزیزانی که قصد اثاث کشی دارید شعباتی را در تهران ایجاد کرده است ، با تماس با این شعبات می توانید کار خود را زودتر پیش ببرید و اثاث کشی سریعتری داشته باشید ، در هریک از این شعبات مشاورین اتوبار ستارخان به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند ، اثاث کشی ها اکثر در روزهای تعطیل انجام می شود ، لذا شما در زودترین زمان ممکن باید اسباب کشی را انجام دهید و در مقصد آن ها را بچینید ، کارگران باربری ستارخان در مقصد اثاثیه ی شما را در جای خود میچینند تا کار شما جلو بیفتد ، با کلیک روی هر شعبه وارد صفحه ی مربوط به باربری آن شعبه خواهید شد:

کارنامه درخشان باربری

باربری ستارخان با داشتن کارنامه ای درخشان در زمینه ی باربری و اسباب کشی در سراسر نقاط تهران است ، آنچه که سبب دلگرمی پرسنل ماست اعتماد شما خانواده های محترم است. اثاث کشی به شیوه های مدرن و بسته بندی به روش جدید و با تجهیزات مدرن در باربری ستارخان تخصص ماست ، اثاثیه ی خود را بدون کوچکترین آسیب دیدگی جابه جا کنید ، هدف ما این است که در اسباب کشی دچار کمترین خسارت شوید.

دقت در جابه جایی و حمل و نقل را از پرسنل باربری ستارخان بخواهید ، شرکت باربری  و اتوبار ستارخان پیشتاز در باربری های بین شهری و درون شهری ، اثاث کشی به شهرستان و در تهران ، با کارگران خوش اخلاق و ماشین های باری مدرن ، فقط کافی است تماس بگیرید ، تا اثاثیه و بار شما را بدون کم ترین خسارت و تضمین شده جابه جا کنیم.

روش های بسته بندی باربری ستارخان

 بسته‌بندی جزء لازم و ضروری یک محصول است ، بسته بندی یکی از کارهای مهم اسباب کشی است ، درست است که همه ما می گوییم چرا بسته بندی را به باربری ها بسپاریم و خودمان آن را انجام می دهیم و هزینه اضافی را نخواهیم کرد ، اما بسته بندهایی که باربری ها به خصوص انجام می دهد با تیم حرفه ای متشکل از خانم و آقا به نحو احسن انجام می دهند ،  و بسته بندی ها با به صورتی می باشد که کالاها در ایمنی کامل بسته بندی شوند ،و از وسایل هایی برای بسته بندی استفاده کنیم ، که اگر بخواهیم اثاث منزل خود را به نقاط دور دست منتقل کنیم ، در طی مسیر که با دست انداز های جاده ها و ناهمواری های آن دچار شکستگی و خراشی نشوند .

اتوبار ستارخان و بسته بندی نمونه

باربری ستارخان با بهره گیری از کارتن های چند لایه و مستحکم که محکم تر از کارتن موز می باشند ، و چسپ هایی که کارتن ها را با آن چسپ می کنند از چسبندگی زیادی برخوردار است که در اثر ضربه هم باز نخواهد شد ، بسته بندی ها به روش های متفاوتی انجام می گیرد به نحوی که هر کالایی به روش هایی خاص .

کالاهای برقی و شکستنی و دکوری ها را اول با نایلکس هایی که مخصوص این کالاها هستند ، پوشش داده ،  و بعد در کارتن ها قرار می دهند ، و کارتن هایی که برای لباس ها از آن استفاده می کنیم داری چوپ ریختی می باشند که از چروک شدن لباس ها و جادادن لباس های زیادی در این کارتن ها امکان پذیر است .

بسته بندی های مجزا در اتوبار ستارخان

رخت و خواب ها و بالش ها را در ساک هایی از جنس پشم شیشه که بسیار شیک و بادوام می باشند قرار می دهند ، و مبلمان و فرش ها را هم با نایلکس های محکم پوشش داده تا حتی کناره های آن هم از خراش برداری جلو گیری شود . بسته بندی ها و اسباب کشی ها را با باربری ستارخان بسپارید و با سالم رساندن وسایل های منزلتان به مقصد را با اتوبار ستارخان تجربه نمایید .

بسته بندی ستارخان

باربری ستارخان و دوره های آموزشی در باربری

کارگران باربری ستارخان با گذراندن دوره های آموزشی و استفاده از روش های اروپایی بهترین بسته بندی ها و خدمات را برای شما ارائه می دهند ، دیگر نگران اینکه وسایل های منزلتان را چطور جمع و بسته بندی و حتی بچینید نباشید ، کارگران ما کادری مجرب ، ورزیده و جوان می باشند ، که با بهترین خدمت ها در خدمت شما می باشند .تیم باربری ستارخان به صورت تمام وقت و شبانه روز در خدمت شما هستند .

پرسنل آموزش دیده

کارگران باربری ستارخان که تخصص شان حمل اثاثیه منزل و خدمات ، آن می باشد کالاهای شما را با صبر و دقت زیادی حمل کرده و شما دیگر نگران اثاث کشی و دردسر ها و شکستن کالاهایتان نباشید با خیالی آسوده و راحت کارهای روزمره خود ا انجام داده و جابه حایی اثاث منزل و حمل و نقل بارهای سبک و سنگین به شهرستان ها یا هر نقطه ای از بیرون و داخل تهران را به باربری ستارخان بسپارید .

باربری در ستارخان ، باربری در محدوده ستارخان ، اتوبار در ستارخان ، بسته بندی اثاث در ستارخان ، اثاث کشی تضمینی ، باربری ارزان 

 

حمل بار آسان با اتوبار ستارخان

برای حمل بار های شما باربری ستارخان از افراد مجرب و دوره دیده ای استفاده می کنیم که تمامی آنها دارای چندین سال سابقه کاری هستند و تخصص آن ها خدمات اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهند ، این افراد با تجربه ای که در عرصه حمل بار و حمل اثاث دارند وسایل سنگین و خرده ریز شما را جابجا خواهند کرد ، شاید با باربری های زیاد اسباب کشی کرده باشید و حمل بار را انجام داده باشید ، و با کارگران باربری دچار مشکلاتی شده باشید و جنگ اعصابی را برای شما به وجوده آورده باشند ، اما  این تضمین را به شما می دهیم کسانی که در باربری مشغول کار می باشد تمامی آنها افرادی خوش اخلاق و زبده در عرصه اسباب کشی می باشند.

حمل بار آسان

با هماهنگی با شما کالاهایتان را با نظم و دقت زیادی حمل و نقل می کنند .باربری ستارخان برای حمل بار های شما از مسیری به مسیر دیگر از خاورهایی استفاده می کنیم ، که کاملا مسقف و سرپوشیده هستند ، کف آن ها موکت کاری شده می باشد ، و برای ارائه بهتر هر چه سرویس دهی از خاور هایی استفاده می کنیم که طول آنها ۶ متر هستند تا کلیه وسایل منزل شما در داخل این ماشین ها جا بگیرد.

اثاث کشی

سرویس دهی مناسب در باربری

باربری ستارخان سرویس دهی نیسان بار و وانت بار را نیز برای شما فراهم کرده است ، که با این سرویس دهی باربری و اتوبار ستارخان می توانید بارهای خرده ریز خود را با هزینه ای توافقی و در مدت زمانی کم به مقصدتان برسانیم ما روش صحیح اثاث کشی را می دانیم و خدمات خود را به صورت شبانه روز ارائه می دهیم که این یکی از خصوصیات  می باشد که این شرکت را از سایر شرکت ها متمایز می سازد.
پس اگر قصد اسباب کشی دارید و به منزل جدیدتان می روید ، صفر تا صد اسباب کشی را بدست تیمسپرده و نگران هیچ چیزی نباشید. آسایش را با ما تجربه کنید ، باربری ستارخان خاطره ای خوش از یک اثاث کشی را برای شما رقم خواهد زد.

سرویس های باربری منظم و دقیق

دیگر نگران زمان  ، اتلاف وقت نباشید با باربری ستارخان در اندک زمان و کمتر از زمان گفته شده در حضور شما خواهیم بود ، و در اسرع وقت با مجهز ترین ماشین ها در اختیار شما خواهیم بود فقط کافیست با باربری ستار خان تماس بگرید و خیال خود را از اثاث کشی های پر دردسر و مشکلات ناشی از آن راحت کنید ، با کیفیت ترین امکانات اثاث کشی آسان و سریع را برایتان انجام می دهند . برای اینکه در زمان و هزینه های خود صرفه جویی نمایید با  ما تماس گرفته ، و کالاهای خود را با خیالی آسوده حمل و نقل و به مکان جدیدتان بدون شکستگی و درگیری های فکری چطور و چگونه جا به جا کردن با ما حمل و نقل کنید .

سرویس های vip باربری در ستارخان

باربری ستارخان با داشتن سرویس های وی آی پی . بسته بندی وسایل و اثاثیه ی منزل ، بسته بندی مبلمان و ظروف و رخت خواب ها ، حمل وسایل سنگین مانند یخچال و لباسشویی و .. . تضمین سلامت اثاثیه ی شما و ارائه ی بارنامه و بیمه ی کالا بارهای شما را به مقصد می رسانیم .

کارگران خوش اخلاق

حمل  ونقل بار به نقاط درون تهران و بیرون از تهران

باربری ستارخان با حمل و نقل اثاثیه و اسباب های شما به نقاط درون شهری و بیرون شهری در خدمت شماست ، و بارها  و اسباب های شما عزیزان را به هر نقطه که بخواهید جا به جا می نمایند ، در کم ترین زمان ممکن کالاها و بارهای شما را سلامت به مقصد می رسانند ، با امنیت و دقت بالا کالاها را سالم به مقصد می رسانند ، می باشد ، باربری ستارخان با برترین و بی نظیر ترین سرویس ها کالاهای شما را جا به جا می نمایند . اتوبار ستارخان مانند شبکه ایی گسترده در تمام مناطق سرویس دارد ما با شما هستیم ما را به خانه جدید خود با سپردن اثاث کشی خود به ما ، دعوت کنید.

تماس با ما

باربری ستارخان با اولین و تماس در خدمت شما خواهند بود ، و بدون اتلاف زمان و با سرویس هایی که در سطح تهران پیشتاز و پیشرو می باشد ، در خدمت شما می باشند ، باربری در ستارخان تماس فرمایید و اثاث کشی آسان و سریع را تجربه نماید ، و خاطره خوش از یک اثاث کشی آسان و بدون جنگ اعصاب را تجربه نمایید ، و اسوده خاطر باشید که باربری و حمل و حملی نقلی با برترین سرویس ها را برای شما عزیزان و همراهان همیشگی انجام خواهیم داد ،

ما در عرصه حمل و نقل می درخشیم

باربری ستارخان ارائه دهنده برترین ها و هر چه را در زمینه های حمل و نقل و اثاث کشی از ما بخواهید ، مفتخر خواهیم شد تا برای شما انجام دهیم ، ما با تماس شما در اسرع وقت و بدون معطلی در هر زمان و هر کجا که بخواهید در حضور شما می باشند ، و بدون دردسر و جنگ اعصاب کالاها و بارهای شما را به مقصد حمل و نقل می نمایند ،

باربری ستارخان

 دیگر شعبات باربری تهران تعهد در تهران

باربری ستارخان تنها نیست و درای شعبات همکار دیگری در سایر نقاط تهران می باشد که به طور پیوسته و مداوم دانش و تخصص و آموزه های جدید خود را در عرصه باربری و بسته بندی با یکدیگر به اشتراک می گذارند تا بتوانند در ارائه با کیفیت خدمات باربری نمونه باشند.

باربری میرداماد ، باربری تهرانپارس ، باربری ونک ، باربری گیشا ، باربری جردن ، باربری سعادت آباد ، باربری پونک ، باربری سازمان برنامه ، باربری سردارجنگل ، باربری اشرفی ، اتوبار ستارخان ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری باغ فیض ، باربری تهران ، اتوبار تهران ، باربری یوسف آباد ، باربری گاندی 

باربری در ستارخان

وظایف ما

باربری ، اتوبار ، حمل و نقل ، اثاث کشی ، بسته بندی ، جابه جایی ، باربری در تهران ، اتوبار در تهران ، باربری شمال ، باربری غرب ، باربری شرق ، باربری مرکز ، اسباب کشی

طریقه کار در باربری

ما یک شرکت باربری معتبر در تهران هستیم و تمام مجوز های لازم را برای انجام قانونی فعالیت های باربری و اثاث کشی منازل و ادارات و شرکت های شما داریم ، در این جا می خواخیم چگونگی انجام کار باربری و بسته بندی اثاثیه را برای شما شرح دهیم.

تماس با ما

مشتریان عزیزی که خواهان گرفتن خدمات باربری و بسته بندی در تهران بزرگ هستند با اتوبار و باربری ستارخان تماس می گیرند و بعد از ثبت سفارش خود منتظر حضور تیم اتوبار ستارخان در محل مورد نظر خود هستند.

اعزام تیم باربری

ما در باربری و اتوبار ستارخان تیمی را متشکل از کارشناس بسته بندی اثاثیه منزل ، کارشناس حمل و نقل و یک کارشناس برآورد قیمت ها و هزینه ها را برای مشخص کردن آینده کار اعزام می کنیم.

این تیم باربری گزارش دقیقی از میزان تجهیزات لازم برای بسته بندی اثاث منزل ، میزان هزینه ها و برآورد مدت زمان لازم برای انجام کار را در اختیار مشتری قرار می دهند. باربری ستارخان بسیار منظم و طبق برنامه فعالیت های اثاث کشی را انجام می دهد.

باربری در محدوده ستارخان

ما در تهران شعبات باربری دیگری داریم که خدمات اثاث کشی در ستارخان را ارائه می دهند

باربری ستارخان و اتوبار ستارخان تهران جزو باربری های نام آشنا و با سابقه در تهران هستند که بنابه خدمات معتبر ، با کیفیت و ارزانی که ارائه می دهند جزو باربری هایی هستند که در تهران پرکار تلقی می شوند همین دلایل باعث شده که درخواست های باربری زیادی را از مناطق مختلف تهران داشته باشیم ، برای همین ما در این جا شعباتی را فعال کردیم که با نام و برند تهران تعهد در سراسر تهران بزرگ خدمات باربری و بسته بندی را ارائه دهند ، باربری ستارخان این شعبه ها را تایید می کند و باربری تتهران تعهد خود ضامن کار این باربری ها و اتوبار ها می باشد.

اثاث کشی در ستارخان

باربری در ستارخان ضامن بار و اثاث شما در سراسر تهران بزرگ می باشد

Call Now Button