مشاورین این اتوبار به صورت ۲۴ ساعته منتظر پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد


باربری تهران تعهد
مجهز به موکت و پتو

با ده ها کامیون و وانت

باربری تهران تعهد
توسط کارگران حرفه ای

بسته بندی استاندارد بدون آسیب با تجهیزات نوین

باربری تهران تعهد
با تجهیزات به روز

کارگران آموزش دیده

این باربری متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن در آذرماه ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که این مجموعه یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری ما خواهد بود.

تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویسهای بینظیر اتوبار ما ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است.

رضایتمندی و لبخند شما بزرگترین سرمایه و آرزوی همیشگی کلیه دست اندرکاران مجموعه باربری ما است.

خدمات این باربری

  • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
  • ارسال خودرو جهت باربری بین شهری از مبداء تهران به کلیه استانها و شهرهای کشور
  • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
  • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
  • مشاوره و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی و جابجایی منزل در ساعات اداری
  • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری
۱۴ فروردین، ۱۳۹۹

باربری در میرداماد

باربری در میرداماد ارائه دهنده خدمات حرفه ایی اثاث کشی میرداماد نام یکی از مناطق واقع در شمال تهران است که با توجه به وضعیت آب […]
۳۰ دی، ۱۳۹۸
باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل آیا بدنبال یک شرگت باربری مطمئن در منطقه غرب تهران و محدوده سردارجنگل هستید تا اثاث کشی و خدمات باربری و بسته بندی […]
۲۹ دی، ۱۳۹۸
باربری در شرق تهران

باربری در تهرانپارس

باربری در تهرانپارس | اتوبار در تهرانپارس | خدمات باربری و بسته بندی کالاها و اثاث باربری در تهرانپارس را با شرکت حمل و نقل اثاث […]
۲۸ دی، ۱۳۹۸

یاربری در سهروردی

باربری در سهروردی | بسته بندی ، باربری و اتوبار در تهران و شهرستان ها منت بر سر کادر باربری و اتوبار سهروردی در تهران گذاشته […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
باربری تهران تعهد

اتوبار تهران

اتوبار تهران بهترین شرکت حمل بار و اثاث تهران اتوبار تهران  متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل و با به خدمت گرفتن ناوگان  […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
باربری تهران تعهد

باربری تهران -ده ها کامیون آماده خدمات رسانی

باربری تهران تعهد باربری تهران تعهد یکی از باربری های تهران است که فعالیت خود را در عرصه حمل و نقل اثاث و بسته بندی آن […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
بیمه باربری

خدمات ما

از میان اتوبار های مختلف و فعال در تهران بزرگ که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط تهران و […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
بسته بندی میرداماد

نمونه های بسته بندی

  بسته بندی وسایل توسط کارگران متخصص شرکت باربری ما
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
تجهیزات باربری

بسته بندی اثاث

انتخاب جعبه ی بسته بندی در باربری ما بسته بندی اثاث  شروع با ساختار در آغاز کار، شما را مطمئن می کند که بدون صرف زمان […]

باربری گیشا در تهران

باربری گیشا ، اتوبار گیشا یکی از باربری هایی است که زیر نظر باربری و اتوبار تهران تعهد در تهران فعالیت می کند . گیشا نام یکی از مناطق غرب تهران است که با توجه به موقعیت آب و هوای و جغرافیایی آن منطقه توانسته است ساکنان زیادی را در خود جای دهد و تراکم جمعیت بالای را به خود اختصاص دهد ف همین امر باربری تهران تعهد را بر ان داشت تا یکی از شعبه های اتوبار خود را در این منطقه در جهت خدمت رسانی در زمینه های بسته بندی ،  اثاث کشی ادارات و منازل و شرکت ها و حمل و نقل کالاهای سنگین را در این منطقه ساکن کند.

باربری گیشا

ضرورت اثاث کشی

باربری گیشا در تهران می داند که هیچ کدام از ما امکان ندارد در طول زندگی خود درگیر اثاث کشی و جابه جایی نشده باشیم ف بسیاری از مردم بناابه اثاث کشی های گذشته خود دیده بسیار منفی نسبت به اثاث کشی بدست اورده اند و اثاث کشی را مانند غولی می بینند که رد شدن از ان برای ان ها دشوار است ، اما ما در اتوبار گیشا با در نظر گرفتن تمام جنبه هایی که یک اثاث کشی و باربری با کیفیت نیاز دارد  می کوشیم اثاث کشی آسان و بدون دردسر را برای شما رقم بزنیم. باربری گیشا ۰ تا ۱۰۰ اثاث کشی با شماست و بهترین ها را در روز اثاث کشی برای شما رقم می زند.

اتوبار گیشا

خدمات اتوبار گیشا

باربری گیشا دارای بهترین و مدرنترین ماشین های حمل بار و اثاث بر اساس استاندارد های روز دنیا می باشد که بنابه نیاز مشتریان و میزان بار شما از انواع مختلفی ماشین استفاده می شود. ماشین های ۶ متری و ۸ متری مخصوص حمل اثاث درون شهری هستند و با تجهیز اتاق حمل بار خاور به کفپوش های استاندارد برای جلوگیری از صدمه و خط و خش به اثاث شما تصمین سالم ماندن کالای های شما را به تاخیر می اندازد . باربری گیشا  اثاث کشی آسان و پر از آرامش راب رای شما بوجود می اورد. تمام ماشین های اتوبار گیشا مسقف بوده و کالاهای شمارا در برابر باران و گردوخاک حفظ می کند. با ما تغییری ارامبخش را تجربه کنید.

 باربری گیشا و دوره های آموزشی برای کارگران

شرکت باربری گیشا با برگزاری دوره آموزش برای کارگران ، پرسنل اداری و کارگران آن ها را با شیوه های نوین آموزشی آشنا می کند و آن تضمین را به مشتری میدهد که در هنگام کار با اتوبار گیشا  با پرسنل و کارگران حرفه ایی روبه رو شوند همچنین باربری گیشا با ارائه بارنامه به مشتری آن تضمین را به مشتری میدهد تا نگران بار خود نباشد و با آرامش روز اثاث کشی خود را به پایان بگذراند. هدف اتوبار گیشا خدمت متعهدانه و منصفانه به مشتریان عزیز است.از اینکه باربری گیشا به شما خدمت میکند خوشحال است.

جابه جایی ، اثاث کشی ، حمل و نقل ، باربری ، اتوبار ، بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی های استاندارد

باربری گیشا با بسته بندی هایی که انجام می دهد ، پیشتاز است و با حمل و نقل کالاها و اثاثیه های بسته بندی توسط کارگران و تیم متخصص از آیب رسیدن به کالاها و شکستن دور می مانند ، و سلامت و با امنیت بالا به مقصد می رسند ، بسته بندی کالاها و اسباب های بزرگ و غول آسا کار هر کس نیست ، و نیاز به تجربه و روش ها و سبک هایی دارد که کارگران اتوبار گیشا با استفاده از به روز ترین و متد روز برترین و منظم ترین بسته بندی ها را برای شما انجام می دهند ، بسته بندی اثاث و کالاهای دیگر باربری برای حمل بار یکی دیگر از خدمات است .

تجهیزات بسته بندی مناسب

ما از بهترین وسایل ها و امکانات پیشرفته و افراد آموزش دیده جهت بسته بندی استفاده می کنیم ، کارتن هایی که حهت بسته بندی استفاده می شوند دارای استحکام زیادی هستند ، که کالای شما در امنیت کامل است بسته بندی های اتوبار گیشا  تفاوت است طوری که ظروف های  شکستنی را اول با نایلکس های محکی پوشانده بعد آن ها در کارتن های مخصوص خود می گذاریم ، و هر نوع کالای را با روش هایی خاص بسته بندی می نمایند ، باربری گیشا با  استفاده از کارتن هایی که استحکام بالایی دارند و چند لایه و از کارتن های موز مقاومت زیاد تری دارند ، و  با کارتن هایی رگال دار برای لباس ها و ساک هایی از جنس الیاف شیشه که رخت و خواب ها و بالش ها در امان و از کثیف شدن و گرد و خاک دور می مانند :

خدماتی نوین از باربری گیشا

باربری گیشا با انجام تحقیقات و و تلاش در راه کسب تجارب بیشتر رای ارائه بهترین خدمات به همشهریان عزیز می باشد.

باربری گیشا با بهره گیری از بهترین تجربه های اروپیی در زمینه حمل اثاث و بسته بندی کالای های قیمتی شما مشتریان عزیز اثاث کشی اصولی و به صرفه را برای شما به ارمغان می آورد.ما با پرسنل توانمند خود و بهرهگیری از کارگران و رانندگان حرفه ایی خود به جرات می توانیم به گوییم که در عرصه باربری در ایران پیشتاز هستیم و میدرخشیم.

اثاث کشی آسان و ارزان با باربری و اتوبار گیشا در تهران با بهترین امکانات باربری و بسته بندی

اتوبار گیشا با بهره گیری از افراد دلسوز و توانمند و متعهد خدمتی صادقانه را به تمام مردم کشورم ایران ارائه می دهد. و همچنین با ارائه مشاوره باربری یه صورت ۲۴ ساعته در خدمت مردم سرزمین ایران است. اتوبار گیشا با خدمات ۲۴ ساعته خود در طول تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل اماده خدمت رسانی به تمام مردم میباشد .با ما تماس بگیرید تا شاهد بهترین و اصولی ترین خدمات باربری باشید.

بیمه بار و بارنامه دولتی

باربری گیشا برای اینکه خیال شما از هر لحاظی راحت باشد . شما اطمینان خاطر داشته باشید .و چونداشتن بیمه امروزه برای همه افرادی مهم شده اسو سوال شما عزیزان از ما این است آیا باربری دارای بیمه نامه است یا نه . به همین خاطر باربری گیشا برای کالاهایی که حمل میکنیم از بیمه استفاده میکنیم هر کالایی را که شما به ما تحویل می دهید ما آن را تحت پوشش بیمه قرار می دهیم . تا اگر بر اثر حادثه به کالای شما خسارتی وارد شد شما بتوانید خسارت کالای وارد شد را کامل بگیرید .

ما با ضمانت کار را انجام می دهیم

ممکن است در طول مسیر حمل یا هنگام جمع کردن و چیدن یا حین بسته بندی وجا به جایی دچار آسیب گردد . از دقیقه ای که شما بارتان ر به ما تحویل میدهید تا هنگام تحویل به مکان مورد نظر باربری گیشا در قبال آن مسئول است . و خدا را شاکریم که در طی این چندین سال کار ما خوشبختانه تا به حال نشده است که کالاهایی را که حمل میکنیم دچار آسیبی گردند . و شما دوستانی که به ما اطمینان می کنید از اطمینان شما کمال تشکر را داریم و نهایت تلاش خود را کرده ایم تا بهترین خدمت گذاری را داشته باشیم .

باربری گیشا

اتوبار  گیشا مشاوران رایگان

باربری گیشا و دسترسی آسان . شما همراهان هر گونه سوال وپرشی در رابطه با باربری ، اثاث کشی و قیمت های حمل و نقل و خدمات را داشته باشید می توانید با مشاوران ما تماس گرفته و پاسخ خود را دریافت کنید ، زیرا مشاوران باربری گیشا به صورت شبانه روز (۲۴) ساعته آماده پاسخ گویی می باشند ، تماس شما با اتوبار گیشا مایه افتخار ماست و ما مفتخر خواهیم بود تا به شما همشهریان خدمت رسانی کنیم ودر صورت تماس در کوتاه تریت زمان در اختیار شما خواهیم بود .بدون فوت وقت در مکان مورد نظر حاضر می شویم .وبه نحو احسن خدمات رسانی به عمل می اوریم.

شماره های در دسترس

شماره هایی که می توانید با آن تماس بگیرید عبارتند از : ۸۸۴۸۵۴۱۶ ، ۸۸۶۵۱۴۵۷ ، با اولین تماس با باربری گیشا در خدمت شما می باشیم و بدون اتلاف زمان و با سریع ترین سرویس ها و در خدمت شما می باشیم ، و بدون خستگی و با تمام دقت و صبر بارها ئ اسباب و اثاثیه های شما را حمل و نقل می نماییم ، و در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی و سرویس رسانی به شما عززان می باشیم ، با باربری گیشا بدون دردسر و جنگ اعصاب اثاثیه های شما را جا به جا می نماییم و سلامت به مقصد می رسانیم.

کارگران حرفه ایی باربری ما

اتوبار گیشا با در اختیار داشتن کارگان حرفه ای و نیرومند ، ماشین های باربری مدرن ، تجهیزات بسته بندی و …. در اختیار شماست. بسته بندی وسایل باربری تهران تعهد به گونه ای است که وسایل در طول جابه جایی آسیب نبینند. کارگران اتوبار گیشا نهایت دقت را در جابه جایی وسایل دارند. وسایل شکستنی در کارتن های ضد ضربه بسته بندی میشود . کف و سقف ماشین های باربری تمیز و با پتو پوشیده شده است. چیدن وسایل در مقصد به درستی انجام میشود. اثاث کشی و اسباب کشی اصولی با باربری گیشا . رانندگان حرفه ای و با تجربه ی ماشین های باربری . خاورهای باربری بزرگ و کوچک و متانسب با بار و اثاثیه ی شما

باربری گیشا

کارگران توانمند

باربری گیشا با دارا بودن کارگران متخصص بسته بندی و حمل اثاثیه ، در هر سرویس ارسالی تعداد ۴ کارگر معمولا برای انجام خدمات به شما ارسال می شود ، این کارگران شامل ۱ کارگر بسته بندی ، ۲ کارگر حمل وسایل و یک کارگر که در ماشین وسایل و اثاثیه را میچیند میشود. البته تعداد کارگران به وسایل و اثاثیه ی شما نیز بستگی دارد. شما هنگام تماس با ما میتوانید تعداد کارگرهای درخواستی را به پرسنل ما اطلاع دهید .

کارگران آموزش دیده باربری

اتوبار گیشا به کارگران حمل و جابه جایی خود ایمان دارد. این کارگران بیمه شده و آموزش دیده اند. نهایت سعی این کارگران بر رضایت شما و جابه جایی سالم وسایل و اثاثیه ی شما است. آنها خوش اخلاق و خوش برخورد هستند . آنچه که مایه ی دلگرمی اتوبار گیشا و پرسنل آن است حمایت ها و اعتماد شما عزیزان است . ما اعتقاد داریم که اثاث کشی یک تخصص است و  اتوبار گیشا متخصص امور اثاث کشی و باربری است.

تماس با  ما

شما می توانید فقط با یک تماس به باربری گیشا هم خود را از مشکلات اثاث کشی دور کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید . با کمترین زمان به هر جایی که بخواهید اثاث شما را جا به جایی می کنیم  . فقط کافیست یکبار با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری تهران تعهد  آگاه شوید ، و باربری بدون دردسر و شکستگی داشته باشید .  با تماس به ما می توانید با مشاوران باربری به صورت رایگان و هر ساعتی که لازم دارید تماس گرفته ، و هر گونه سوالی را در رابطه با باربری ها و خدمات آن دارید ، را پرسیده و مشاوران ما تا جایی که بتوانند شما را راهنمایی و پاسخ گوی شما خواهند بود .

خدمتگذاری سریع باربری و اتوبار گیشا

باربری گیشا مفتخر خواهد بود ، تا در خدمت شما عزیزان باشد و به شما هم شهریان عزیز بهترین سرویس ها را ارائه دهد . با شماره های  ۰۹۱۲۹۶۲۴۲۱۰ و ۸۸۴۸۵۴۱۶ تماس گرفته در کوتاه ترین زمان در اختیارتان خواهیم بود .

باربری گیشا

ماشین های مخصوص باربری

باربری گیشا با داشتن سرویس های وی آی پی خدمتی نوین در اثاث کشی ، سرویس ها و کامیونت های اتوبار گیشا دارای تجهیزات کامل برای بسته بندی و اثاث کشی هستند ، کارگران ماهر و کارتن ها ، پتو ها و دیگر تجهیزات و امکانات اثاث کشی ، سرویس دهی در زودترین زمان ممکن پس از تماس شما ، اعتماد شما به اتوبار گیشا موجب دلگرمی پرسنل اتوبار گیشا است ، و با کسب رضایت شما مشترین و هم وطنان خود در سطح تهران و شهرستان ها پیشتاز می باشد ، و در خدمت شماست ، و با به کارگیری تکنیک ها و سبک هایی نوین و به روز برترین و بهترین اثاث کشی و اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام می دهند

مدیریت وقت در اتوبار گیشا

باربری گیشا با برنامه و مدیریت زمان در خدمت شماست ، و آماده است تا تمام بارها و بارهای شما را به شهرستان ها و نقاط درون تهران حمل و نقل نمایند ، باربری و اتوبار گیشا  با اندک زمان و بدون معطلی در خدمت شماست ، بدون اتلاف زمان و بدون معطلی و خستگی با صبر و دقت در خدمت شما می باشند ، و بارها و کالاهای شما را با امنیت و سلامت به مقصد می رسانند ، به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید با امنیت و سلامت به مقصد می رسانند ،  در هر زمان که خواستار باشید در خدمت شما خواهند بود .

باربری در گیشا و مناطق و شعبات همکار

باربری گیشا در تهران دارای شعبات و باربری های مرتبط دیگری در داخل استان تهران می باشد که خدمات با کیفیت و مشترکی را با هم ارائه می دهند ، این باربری ها علاوه بر ارائه خدمات یکسان و با کیفیت و سریع به ساکنان مناطق تهران بزرگ ، دانش باربری خود را در زمینه های حمل اثاث منزل ، جا به جایی اثاث ، حمل و نقل و باربری ، شیوه های نوین بسته بندی اثاث منزل  و… را با هم به اشتراک می گذارند تا بهترین ها را برای شما رقم بزنند. اتوبار گیشا مناطقی همکار را دارد که در اینجا به آن ها اشاره ایی خواهیم داشت.

باربری همکار در شمال تهران

باربری سعادت آباد ، باربری جردن ، باربری گاندی ، باربری ونک ، باربری تهران ، اتوبار تهران

باربری های همکار در غرب تهران

باربری پونک ، باربری باغ فیض ، باربری سازمان برنامه ، باربری فردوس ، باربری کاشانی ، باربری صادقیه ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری اشرفی اصفهانی 

باربری های همکار در شرق تهران

باربری پیروزی ، باربری تهرانپارس ، باربری نارمک 

باربری های همکار در مرکز تهران

باربری یوسف آباد ، باربری گیشا ، باربری سهروردی  ، باربری تهران ویلا ، اتوبار گیشا

اتوبار و باربری تهران

Call Now Button