مشاورین باربری مرزداران به صورت ۲۴ ساعته منتظر پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد


باربری تهران تعهد
مجهز به موکت و پتو

با ده ها کامیون و وانت

باربری تهران تعهد
توسط کارگران حرفه ای

بسته بندی استاندارد بدون آسیب با تجهیزات نوین

باربری تهران تعهد
با تجهیزات به روز

کارگران آموزش دیده

باربری مرزداران متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن در آذرماه ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که باربری مرزداران یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری ما خواهد بود.

تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویسهای بینظیر باربری مرزداران ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است.

رضایتمندی و لبخند شما بزرگترین سرمایه و آرزوی همیشگی کلیه دست اندرکاران مجموعه باربری ما است.

خدمات باربری مرزداران

  • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
  • ارسال خودرو جهت باربری بین شهری از مبداء تهران به کلیه استانها و شهرهای کشور
  • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
  • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
  • مشاوره و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی و جابجایی منزل در ساعات اداری
  • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
باربری تهران تعهد

اتوبار تهران

۰٫۰ ۰۰ اتوبار تهران بهترین شرکت حمل بار و اثاث تهران اتوبار تهران  متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل و با به خدمت […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
باربری تهران تعهد

باربری تهران -ده ها کامیون آماده خدمات رسانی

۰٫۰ ۰۰ باربری تهران تعهد باربری تهران تعهد یکی از باربری های تهران است که فعالیت خود را در عرصه حمل و نقل اثاث و بسته […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
بیمه باربری

خدمات ما

۰٫۰ ۰۰ از میان اتوبار های مختلف و فعال در تهران بزرگ که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
بسته بندی میرداماد

نمونه های بسته بندی

۰٫۰ ۰۰   بسته بندی وسایل توسط کارگران متخصص شرکت باربری ما
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
تجهیزات باربری

بسته بندی اثاث

۵٫۰ ۰۳ انتخاب جعبه ی بسته بندی در باربری ما بسته بندی اثاث  شروع با ساختار در آغاز کار، شما را مطمئن می کند که بدون […]
۲۸ فروردین، ۱۳۹۶
مشاوره باربری سعادت آباد

تماس با ما

۰٫۰ ۰۰

باربری مرزداران و معرفی آن

باربری مرزداران  و اتوبار مرزداران یکی از باربری های زیر مجموعه اتوبار و باربری تهران تعهد است که در زمینه خدمات باربری ، اثاث کشی و بسته بندی لوازم و اثاث منزل و ادرات در سال ۱۳۸۰ محدوده مرزداران در جهت ارائه خدمات باربری سریع و ارزان به ساکنان این منطقه خدمت رسانی کند.

ما سریعترین باربری هستیم

باربری مرزداران در سریع ترین زمان و بدون معطلی در خدمت شما خواهند بود ، و بارها و اسباب های شما را یه هر نقطه از شهر و شهرستان ها که بخواهید ، در اندک زمان جابه جا خواهند کرد ، اتوبار مرزداران با اولین تماس در خدمت شماست و بارهایتان را سریع از وقت گفته شده به منزل می رسانند ، شما خانواده های محترمی که استرس اسباب کشی دارید دیگر نگران نباشید. میتوانید با شماره تلفن های ۴۴۲۸۲۷۵۷ و ۸۸۴۸۵۴۱۶ به صورت شبانه روزی با پرسنل باربری مرزداران تماس بگیرید. همکاران ما به شما مشاوره های لازم را به صورت رایگان می دهند ، هدف ما این است که یک اسباب کشی راحت و بی دردسر داشته باشید ، باربری مرزداران به خود می بالد که خدمت گذار ملتی مثل شماست.

باربری مرزداران

 باربری مرزداران و ضمانت وسایل

باربری مرزداران با با کیفیت ترین سرویس ها در خدمت شما می باشد ، و آماده حمل و نقل کالاها و بارهای شما می باشد ، بیمه حمل و نقل کالا بیمه ای است که بیمه گر در قبال دریافت حق بیمه با توجه به کالای مورد حمل از بیمه گذار ،تعهد می کند. در اتوبار مرزداران هر نوع بار از زمان بارگیری تا زمان تحویل کالا بیمه می باشد.  اتوبار مرزداران بارنامه های مختلفی را به شما عزیزان تقدیم می کند که بسته به به وسایل مختلف، این بارنامه ها فرق می کند. چنانچه وسیله ی بیمه شده در هنگام جابه جایی و در طول مسیر دچار آسیبی که در بیمه نامه ذکر شده است شود اتوبار مرزداران متعهد است خسارت را بپردازد.

حمل و نقل سریع در باربری مرزداران

اتوبار مرزداران به منظور آسان کردن کار شما عزیزان در اثاث کشی و باربری اقدام به تاسیس شعبات مختلف در سراسر تهران نموده است ، در تهران به دلیل ازدحام جمعیت دسترسی به باربری در زمان فوری مشکل است ، لذا میتوانید با انتخاب نزدیک ترین شعبه ی باربری مرزداران به محل سکونت خود در زمان خود صرفه جویی کنید ، اثاث کشی و باربری با دقت و سریع با اتوبار مرزداران را تجربه نماید ، با سپردن کالاهایتان به باربری مرزداران خود را از جنگ اعصاب و استرس ها دور کنید و با خیالی آسوده با منظم و ترتیبی خاص بارها و کالاهای خود را حمل و نقل نماید ، حمل و نقل به تمام نقاط تهران و بیرون از تهران تخصص اتوبار مرزداران است.

پوشش سراسری

با حمل بار به شهرستان ها و اقسام نقاط تهران با باربری مرزداران . بارها و اثاث منزل خود را به ما بسپارید به هر نقطه ای که بخواهید بار هایتان را در امنیت و سلامت کامل منتقل خواهیم کرد . کافیست فقط یک بار با ما حمل و نقل کالاهایتان را تجربه کنید .  ماشین هایی که بارها را به شهرستان ها و محل ها تهران حمل می کنند . دارای تجهیزاتی هستند که اگر به درون شهر با فاصله های طولانی بروند دچار مشکلی نخواهند شد با صبر و دقت زیادی که دارند  رضایت شما عزیزان را جلب خواهند کرد .

باربری و اتوبار مرزداران سریع

  باربری مرزداران با ارسال سرویس های باربری به هر نقطه ای که شما از ما بخواهید آماده است . به صورت شبانه روزی و حتی روزها هفته و ایام تعطیلات رسمی نیز آماده خدمت رسانی می باشد . با اتوبار مرزداران  یک باربری بدونه دردسر و شکستنی داشته باشد.

بسته بندی اصولی باربری مرزداران

بسته بندی که در باربری مرزداران صورت می گیرد . حرفه ای و محکم هستند و توسط افراد خانم ها و آقایایانی که کادر مجربی را تشکیل داده اند و با گذراندن دوره های آموزشی و استفاده از روش های اروپایی شیک ترین .و مقاوم ترین بسته بندی ها را انجام خواهند داد . باربری مرزداران با به کارگیری از وسایل های با کیفیت بالا و برند هایی معتبر کالاهای شما را بسته بندی میکنند استفاده از کارتن های  لایه مستحکم که در برابر ضربه آسیب پذیرند و کالاهای داخل آن دچار آسیبی نخواهند شد .

تجهیزات بسته بندی

باربری مرزداران کالاها را متفاوت بسته بندی خواهد کرد . و بسته بندی کار هر کس نمی باشد ، باید کار را به دست کاردان سپرد تا کالا ها را مستحکم و کقاوم بسته بندی نمایند ، تا در حین حمل و نقل دچار هیچ گونه خسارتی و آسیبی نشوند ، لباس ها و موارد مشابه آن در کارتن هایی که دارای آویزان می باشند استفاده می کنند . و ساک هایی بزرگ و کوچک برای رخت و خواب ها و بالش ها  و کالاهای بزرگ چون یخچال ها و لوازم های برقی آشپزخانه ها یا کالاهای ورزشی و ماشین آلات های کشاورزی را در کیسه های محکم که مخصوص این وسایل هستند می گذارند و در کارتن هایی بسیار مقاوم بسته بندی خواهند کرد .

 

با باربری مرزدران دیگر نگران شکستن اثاثیه ها و کالاهای گران قیمت تان نباشید . اتوبار مرزداران با شیک ترین بسته بندی ها خسارت ها و ضرر ها را از شما دور می کند .

بسته بندی باربری

دیگر شعبات باربری ها

باربری مرزداران به صورت شبانه روز آماده ارائه سرویس می باشد و کالاها و بارهایتان چه سبک و کوچک و چه سنگین و بزرگ در هر نقطه از درون شهر به بیرون از شهر و بالعکس  حمل خواهد کرد . برای دسترسی هر چه سریع تر شما به باربری های دیگر و همچنین امکان حضور آن ها در اسرع وقت و ارائه سرویس دهی به شما دوستان باربری پونک  با در اشتراک گذاشتن لینک دو منطقه از باربری های مناطق تهران دسترسی ب آن ها را برای شما آسان نموده شما می توانید فقط با یک کلیک روی آن ها از وب سایت آن ها دیدن فرمایید و از خدمات شان بهره بگیرید . باربری مرزداران با ارائه بهترین ها به شما همراهان همیشه در تلاش است .

تیم متخصص در امر باربری

باربری مرزدارن با داشتن تیم متخصص و حرفهای خود و به کارگیری افرادی جوان و نیرومند که کالاها و خدمات باربری و حمل و نقل را در اسرع وقت و بدون شکستی وسایل انجام می دهند . همچنین بارها را به نقاط بیرون از تهران و داخل تهران  حمل و نقل و جا به جا می کنند . شمای که ساکن منطقه مرزدارن هستید فقط باریک تماس در اسرع وقت و در سر ساعت گفته شده در حضورتان می باشیم . و سرویس دهی رایگان را به شهرستان ها را ارائه می دهد .اتوبار مرزداران در تلاش است تا بهترین ها را برای شما ارئه دهد . هر آنچه مایه آرامش و راحتی شما می باشد را فراهم کند و شما را از استرس ها و نگرانی های اثاث کشی دور کند .

ما را در جریان اثاث کشی خود قرار دهید

دیگر نگران اینکه چگونه و چطور بارهایتان را حمل و نقل کنید نباشید ، با باربری مرزداران با بهترین ماشین های مجهز و مسقف و رانندگانی صبور و با دقت زیاد کالاهای شما را با سلامت به مقصد می رسانند . فقط کافیست یک بار با اتوبار مرزداران  تماس گرفته و به ما ایمان داشته باشید و اعتماد شما سرمایه باربری مرزداران می باشد .

شماره تماس باربری و اتوبار تهران تعهد

 کادری مجرب

باربری مرزداران در سطح تهران و شهرستان ها باربری نیاوران پیشتاز و پیشرو می باشد ، با کیفیت ترین خدمات را از پرسنل باربری مرزداران بخواهید و با تلاش و زحمت شبانه روزی پرسنل اتوبار مرزداران باعث رضایت شما مشتریان و خانواده ها شده است ، با همکاری و هماهنگی هایی که با شما عزیزان در امر باربری و حمل و نقل می کنند کالاهایتان را سلامت و بدون کوچک ترین نقص و شکستن کالا به مقصد می رسانند ،آنچه باعث ترقی یک باربری می شود اعتمادی است که همشهریان و دوستان محترم به باربری دارند ،

ما متخصص اثاث کشی هستیم

اسباب کشی کاری دشوار است و انگیزه کارکنان باربری مرزداران رفع مشکلات و دغدغه های شما عزیزان است ، چون بیشتر افراد  تجهیزات لازم جهت حمل و جابه حایی اثاثیه منزل را ندارند ، هدف این است که آسایش شما را فراهم کنیم ، با به کارگیری افراد قابل و توانا توانسته ایم در امر باربری پیشتاز باشیم ، و با ارائه دادن برترین ها در خدمت شما باشیم ، با سرویس ها و خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهیم و انجام می دهیم

کارگران و پرسنل توانمند اتوبار مرزداران

با استخدام کارگران توانمند و قدرتمندی با سابقه درخشانی که دارند ، کادری مجرب و حرفه ای و کاربلد را تشکیل داده اند ، که با اخلاقی که این کارگران دارند توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جلب کرده اند ، خانواده هایی که حتی یک بار با اتوبار مرزداران  تماس گرفته اند ، بدونه هیچ مشکلی کالاهای آن ها را جابه جا کرده ایم به توانا یی های ما ایمان آورده اند و خود آن ها باربری مرزداران را به دوستان و آشنایان خود معرفی کرده اند .

فعالیت باربری به صورت تمام وقت

باربری در مرزداران با نهایت تلاش و سعی خود و دقت زیادی که در امر باربری داریم ، و در تمام ساعات شبانه روز در خدمت و حضور شما بدون اتلاف زمان و اسرع وقت در خدمت تان باشند ، و بارها و اثاثیه های شما را سالم و سلامت و بدون شکستن به مقصد می رسانند و کارگران اتوبار مرزداران با گذراندن کلاس های آموزشی و استفاده از برترین روش ها و به روز ترین سبک و متد روز توانسته اند بهترین ها را ارائه دهند ، با اعتماد و اطمینان خود با  اتوبار مرزداران پشیمان نخواهید شد ، و برای بارهای بعدی نیز باربری مرزداران را تجربه خواهید کرد.

اتوبار مرزداران

باربری سریع و مطمئن

باربری مرزداران در خدمت شماست ، تمام بارها و کالاهای شما را به نقاط درون و بیرون از تهران حمل و نقل می نمایند ، و در هر زمان و مکانی که بخواهید در اندک زمان در حضور شما خواهند بود ، و با خدمات  و سرویس هایی بس نظیر و با کیفیت در ارائه دادن خدمات و سرویس ها در خدمت شمت خواهند بود ، با مدیریت زمان و بدون خستگی و معطلی در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شما خواند بود ، و باربری مرزداران در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته با اولین تماس در خدمت شما خواهند بود

شعبات مرتبط با اتوبار مرزداران

باربری مرزداران دارای شعبات دیگری نیز در تمام مناطق استان تهران است که در این جا به تعدادی از این شعبه های باربری و اتوبار که خدمات بسته بندی ف حمل و نقل و اثاث کشی منزل را انجام می دهند اشاره می کنیم .

پوشش سراسری باربری

باربری شمال

باربری سعادت ابادباربری جردنباربری ونکباربری گاندی 

باربری غرب

باربری پونکباربری سازمان برنامهباربری سردار جنگلباربری اشرفی اصفهانی ، باربری صادقیه ، باربری فردوس ، باربری کاشانی  ، باربری مرزداران ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد

باربری مرکز

باربری گیشاباربری یوسف آبادباربری تهران ویلا باربری سهروردی

باربری شرق

باربری تهرانپارسباربری نارمک باربری پیروزی

 

 

باربری در مرزداران – اتوبار مرزداران –اثاث کشی در مرزدارانحمل و نقلباربری در محدوده مرزدارانجا به جایی در مرزدارانجابه جایی و اثاث کشی در مرزداران

اثاث کشی به صورت کاملا تضمینی

ما در باربری مرزداران تهران کلیه فعالیت ها و خدمات باربری خود را به صورت کاملا تضمینی انجام می دهیم ، همانطور که می دانیم باربری یکی از شغل های سخت دنیا محسوب می شود کع علاوه بر سختی کار بدنی زیاد نیازمند دقت فراوانی دارد ، زیرا با کوچکترین بی احتیاطی پرسنل باربری ممکن ضضر و زیان مالی زیادی را به مشتری وارد آورد برای همین ما در اتوبار مرزداران ویژگی هایی را در نظر گرفته ایم که در پایین به آن ها اشاره ایی می کنیم.

اثاث کشی تضمینی

بیمه نامه باربری

باربری مرزداران برای جلوگیری از متحمل شدن ضرر در روز اثاث کشی و جا به جایی اثاث منزل ، بارها ، اثاث و کالاهای شما را بیمه می کند ، یعنی اتوبار مرزداران با بیمه نامه های معتبر کشور قرارداد هایی دارد که می تواند بیمه اثاث کشی را از زمان شروع اثاث کشی تا پایان اثاث کشی برای ما ثبت کند . ما متناسب با ارزش اثاث شما ان ها بیممه می کنیم ، یعنی هر چقدر ارزش اثاث و کالاهای شما بیشتر باشد ، ما نیز ارزش بیمه شمما را بیشتر می کنیم. ، اتوبار و باربری مرزداران ضامن بار و اثاث شماست.

تعرفه باربری

قیمت های اتوبار مرزداران کاملا منصفانه و به نفع طرفین بوده است. البته باید این نکته را هم مد نظر داشت که قیمت ها و نرخ های باربری در بسیاری از پروژه های باربری و اثاث کشی متفاوت است و بستگی به چیز ها و فاکتور هایی دارد که در این جا به آن ها اشاره می کنیم. به عنوان مثال باربری مرزداران در قسمت هایی هزینه های باربری کم و در قسمت هایی بسته به نوع باربری و و نوع حمل و نقل و سختی کار هزینه نسبتا بیشتری دریافت می کند ، در ادامه ما به این فاکتور ها که امکان دارد بر نرخ باربری در مرزداران تاثیر بگذارد اشاره می کنیم.

تعرفه باربری

 نوع کالای مورد انتقال

در باربری ها و اتوبار ها ممکن است نوع کالاهایی که قرار است جا به جا شود با هم متفاوت باشد ، به عنوان مثال حمل و نقل بوفه و پیانو از نوع وسایل گرانقیمت و حساس می باشد که طبیعتا نیازمند دقت بالا و تخصص بالای پرسنل باربری مرزداران در تهران است تا بتوانند به صورت کاملا ایمن آن را جا به جا کنند ، در ضمن یخچال ، لباسشویی و گاو صندوق هم وسایل و اثاث سنگین به شما می آیند که باید با دقت حمل شده تا ایمنی اثاث کشی تامین بشود ، باربری مرزداران و اتوبار مرزداران در تهران اثاث کشی ایمنی را برای شما رقم می زنند.

باربری ، اتوبار ، باربری در محدوده مرزداران ، باربری در تهران ، اثاث کشی تضمینی ، بسته بندی اثاث در مرزداران 

 

رضایت شما مشتریان گرامی هدف ماست

 

اثاث کشی در مرزداران را به ما بسپارید

با پیشرفت جامعه و افزایش جمعیت و همچنین افزایش شهر نشینی و گستردگی نیاز های باربری و حمل و نقل ، اتوبار ها و باربری های واقع در تهران بزرگ وارد دوره جدید از ارائه خدمات باربری شدند ، اتوبار و باربری مرزداران در یکی از مناطق غرب تهران و در محدوده مرزداران تهران به وجود آمد تا بتواند خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه را به ساکنان این مناطق ارائه دهد ، اتوبار مرزداران با در اختیار داشتن بهترین ناوگان حمل و نقل ، پرسنل باربری و تجهیزات پیشرفته در اختیار ساکنان منطقه مرزداران تهران می باشد ، اثاث کشی و حمل و نقل خود را به ما بسپارید تا ما با بهترین کیفیت و پایینترین نرخ باربری آن را برای شما انجام دهیم ، باربری مرزداران و اتوبار مرزداران

اثاث کشی در مرزداران با گروه باربری و حمل و نقل تهران تعهد

اثاث کشی در مرزداران

Call Now Button