مشاورین این اتوبار به صورت ۲۴ ساعته منتظر پاسخگویی به مشتریان گرامی می باشد

باربری تهران تعهد
مجهز به موکت و پتو

با ده ها کامیون و وانت

باربری تهران تعهد
توسط کارگران حرفه ای

بسته بندی استاندارد بدون آسیب با تجهیزات نوین

باربری تهران تعهد
با تجهیزات به روز

کارگران آموزش دیده

این باربری متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و با به خدمت گرفتن ناوگان باربری مجهز و مدرن در آذرماه ۱۳۸۹ آغاز به کار کرد. اگر چه در نگاه اول به نظر میرسد که این مجموعه یک مجموعه نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب باربری و حمل و نقل و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت باربری ما خواهد بود.

تعهد به کار و کارفرما، دقت و سرعت در انجام کار و همکاری با بهترین های باربری همراه با سرویسهای بینظیر اتوبار ما ، تجربه ای دلچسب از یک اسباب کشی بی دردسر و آرام را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هدف ما ارائه برترین خدمات با کمترین هزینه ممکن برای شما است.

رضایتمندی و لبخند شما بزرگترین سرمایه و آرزوی همیشگی کلیه دست اندرکاران مجموعه باربری ما است.

خدمات این باربری

 • ارسال ماشین های مجهز باربری با امکانات و تجهیزات کامل به کلیه مناطق تهران
 • ارسال خودرو جهت باربری بین شهری از مبداء تهران به کلیه استانها و شهرهای کشور
 • ارسال وسائل و تجهیزات بسته بندی با کیفیت عالی و قیمت مناسب
 • اعزام نیروی متخصص باربری و بسته بندی به کلیه مناطق و محله های تهران بزرگ
 • مشاوره و ارائه بهترین راهکارهای اسباب کشی و جابجایی منزل در ساعات اداری
 • بیمه باربری جهت حمل و نقل و باربری بین شهری
2 آوریل، 2020

باربری در میرداماد

باربری در میرداماد ارائه دهنده خدمات حرفه ایی اثاث کشی میرداماد نام یکی از مناطق واقع در شمال تهران است که با توجه به وضعیت آب […]
20 ژانویه، 2020
باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل

باربری در سردارجنگل آیا بدنبال یک شرگت باربری مطمئن در منطقه غرب تهران و محدوده سردارجنگل هستید تا اثاث کشی و خدمات باربری و بسته بندی […]
19 ژانویه، 2020
باربری در شرق تهران

باربری در تهرانپارس

باربری در تهرانپارس | اتوبار در تهرانپارس | خدمات باربری و بسته بندی کالاها و اثاث باربری در تهرانپارس را با شرکت حمل و نقل اثاث […]
18 ژانویه، 2020

یاربری در سهروردی

باربری در سهروردی | بسته بندی ، باربری و اتوبار در تهران و شهرستان ها منت بر سر کادر باربری و اتوبار سهروردی در تهران گذاشته […]
17 آوریل، 2017
باربری تهران تعهد

اتوبار تهران

اتوبار تهران بهترین شرکت حمل بار و اثاث تهران اتوبار تهران  متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل و با به خدمت گرفتن ناوگان  […]
17 آوریل، 2017
باربری تهران تعهد

باربری تهران -ده ها کامیون آماده خدمات رسانی

باربری تهران تعهد باربری تهران تعهد یکی از باربری های تهران است که فعالیت خود را در عرصه حمل و نقل اثاث و بسته بندی آن […]
17 آوریل، 2017
بیمه باربری

خدمات ما

از میان اتوبار های مختلف و فعال در تهران بزرگ که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط تهران و […]
17 آوریل، 2017
بسته بندی میرداماد

نمونه های بسته بندی

  بسته بندی وسایل توسط کارگران متخصص شرکت باربری ما
17 آوریل، 2017
تجهیزات باربری

بسته بندی اثاث

انتخاب جعبه ی بسته بندی در باربری ما بسته بندی اثاث  شروع با ساختار در آغاز کار، شما را مطمئن می کند که بدون صرف زمان […]

باربری تهرانپارس در تهران

باربری تهرانپارس  و اتوبار تهرانپارس در تهران و در محدوده تهرانپارس فعالیت خود را به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

باربری تهرانپارس با سابقه ترین و با تجربه ترین در زمینه حمل وجا به جایی و حمل و نقل اثاث منزل می باشد ، باربری تهرانپارس با دارا داشتن افراد نمونه ، نیرومند و کارا که یکی از  امتیاز های مهم هر باربری می باشد را دارا است ، با به روز ترین بسته بندی های منظم و با کیفیت که در طول جا به جایی آسیبی به آن وارد نخواهد شد پیشتاز است .

ماشین های باربری مدرن

دارای انواع ماشین های سبک وسنگین که به کالای قابل حمل بستگی دارد را در اختیار دارند ، همچنین اتوبار تهرانپارس با ارائه دادن بیمه و بارنامه دولتی بار هاو اسباب های شما را از مبداء تا مقصد تضمین می کند ، چنان چه  کالای شما در طول مسر دجار آسبی گردد بیمه آن را پرداخت خواهد کرد ، اسباب های شما را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل می نمایند  و اتوبار تهرانپارس در خدمت شما خواهند بود ، در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود.

بسته بندی اصولی

بسته بندی های که توسط کارگران باربری تهرانپارس صورت می گیرد با استفاده از امکانات و تجهیزات عالی و با کیفیت می باشد ، بسته بندی کاری دشوار و کار هر کسی نمی باشد ، کارگران باربری تهرانپارس با آموزش هایی که فرا گرفته اند و استفاده از به روز ترین روش ها و شیوه ها کالاها و اثاثیه ها را به نحوه اسنت بسته بندی می نمایند ، بسته بندی های اثاث منزل خود را به دست کارگران کاربلد باربری تهرانپارس بسپارید . و خود را از مشکلات بسته بندی و دنبال کارتن و ماشینی مجهز و … راحت کنید ، و با خیالی آسوده و مطمئن کالاهای خود را به اتوبار تهرانپارس  بسپارید .از لحظه شروع اسباب کشی تا اخرین لحظه ما همراه شماییم.

اتوبار تهرانپارس

باربری تهرانپارس انواع ماشین ها

باربری تهرانپارس با به کار گیری ماشین هایی سبک و سنگین در زمینه های مختلف بار گیری پیشتاز است ، که با دارا داشتن رانندگانی لایق و کارا و ماهر در خدمت همشهریان گرامی می باشند ، ماشین ها که دارای سقف و کف موکت شده که در هنگام بارندگی هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی شود ، وسایل شما در طی مسیر هیچ گونه گرد و غبار یا آسبی به آن وارد نخواهد شد ، و در هنگام بارندگی کالاها از خیس نخواهند شد و سالم به مقصد خواهند رسید ،ماشین ها مثل ترانزیت ، خاور ،نیسان ، وانت بار در اختیار شما مشتریان عزیز خواهد بود،  باربری در تهرانپارس مفتخر خواهیم شد که در حمل اثاث منزل با شما باشیم ، تهنا هدف و تلاش باربری تهرانپارس کسب رضایت خانواده ها و مشتریان محترم می باشد و اینکه درادنک زمان و سالم کالاها را به مقصد برسانند .

بیمه نامه باربری تهرانپارس

 در خدمت شماست ، همانطور که می دانید امروزه بیمه یک مسئله مهمی است که برای همه مهم است ، باربری تهرانپارس این را امتیاز بر خورداریم ، زیرا در صورت هر گونه حادثه ای بیمه پاسخ گوی شماست . ما از شما برای کالایی که می خواهیم ، حمل و به مقصد برسانیم بابت کالای شما و بسته به نوع کالای قابل حمل از شما حقی را دریافت می کنیم ، و شما بیمه گذر گرامی در صورت خسارت دیدن کالای خو و یا اینکه ناخواسته کالای شما آسیبی ببیند ، بتوانید خسارت آن را به طور کامل از باربری تهرانپارس دریافت کنید .

ما به شما در اثاث کشی تضمیت آرامش می دهیم

شما استرس این را نداشته باشید که کالای شما به سلامت به مقصد نرسد ، زیرا اتوبار تهرانپارس  کارگرانی را داریم که نهایت تلاش خود را میکنند ، تا در صورتی که اگر شخصی توان مالی این را نداشته باشد ، تا کالای خود را تحت پوشش بیمه قرار دهد ، این استرس و نگرانی را از خود دور کند و مطمئن باشد ، که باربری تهرانپارس با نهایت سعی و تلاش خود کالاهای شما همراهان گرامی را به مقصد بدون هیچ آسیبی خواهیم رساند .

باربری تهرانپارس

کارگران با تجربه در باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس با نیروهایی قابل و توانا در خدمت شماست و بارها و اسباب و اثاثیه های شما را حمل و نقل و به مقصد می رسانند ، کارگران اتوبار تهرانپارس از آن دسته افرادی هستند که ایمن مال شما هستند . نیروهای ما چه خانم ها و آقایان دوره های آموزشی خاصی را دیده اند . تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهند .کارگران اتوبار تهرانپارس با قدرت زیادی که دارند هر نوع کالایی رامی توانند جا به جا کنند . زیرا با در اختیار گذاشتن امکانات پیشرفته ای که در زمینه حمل بار داریم ، آنها هیچ گونه مشکلی در  این باره ندارند و به آسانی می توانند بار شما را جابه جا کنند . زیرا جا به جا کردن بار در راه پله ها کاری دشوار است ،

تمام پرسنل ما در ابتدای تاسیس باربری تعهد داده ایم تا آنجایی که امکان دارد در راستای انجام اهداف خود که خدمت ارزنده و  نمونه به مشتریانمان میباشد اعلام وجود کنیم و از هیچ تخصص و کمکی دریغ نکنیم  .

باربری تهرانپارس

تماس با باربری تهران تعهد

باربری تهرانپارس با اولین تماس در خدمت شماست ، و بارها و اثاثیه های شما را بدون اتلاف زمان و آسان و سریع حمل و نقل می نمایند ، اثاث کشی و اسباب کشی آسان و بدون جنگ اعصاب و دردسر و شکستن را با باربری تهرانپارس تجربه نمایید ، تشما مردم شریف می توانید با مشاوران متخصص اتوبار تهرانپارس تماس بگیرید هر گونه سوالی را که داری از آنها پرسیده و جواب خود را دریافت کنید . مشاوران ما به نحوه احسن شما را راهنمایی می کنند . به صورت شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند .

باربری در تهرانپارس و پاسخگویی دقیق

شما می توانید سوال هایی در مورد قیمت ها ؛ نحوه بسته بندی ؛ کارگران که چه کارهایی را میتوانند انجام دهند ؛ ماشین ها اینکه برای جابه جا یی کالای شما چه نوع ماشینی مناسب است . و اینکه در چه محدوده ای میتوانند کالای شما را حمل کنند . مشاوران باربری تهرانپارس راهنمایی لازم را به شما خواهند داد ، و شما می توانید با تماس به شماره های درج شده در زیر راهنمایی لازم را جهت حمل باردریافت نمایید .

۰۹۱۲۹۶۲۴۲۱۰ ۷۷۹۴۰۸۹۴

اتوبار تهرانپارس

باربری تهرانپارس شعبات نزدیک

باربری تهرانپارس برای آسایش و راحتی شما دوستان همراه در منطقه های  : شمال ، غرب ، مرکز ، شرق  شعبات زیادی را با برترین خدمات و سرویس ها تشکیل داده ، و برای اینکه تیم حرفه ای باربری های اتوبار و باربری تهران تعهد بتوانند ، در کوتاه ترین زمان و در اسرع وقت در اختیار شما قرار بگیرند . و برای این که شما هر چه زودتر به باربری های دیگر دسترسی داشته باشید ، در زیر لینک دو منطقه را گذاشته ایم و شما فقط با یک کلیک می توانید ، به وب سایت آنها دسترسی داشته باشید آن ها نیز در کوتاه ترین زمان در سرویس دهی آماده خدمت رسانی می باشند .

باربری شهرستان

باربری در تهرانپارس بار ها و کالاهای شما را به هر منطقه از شهر شهرستان ها با بهترین ماشین ها و رانندگانی حرفه ای و سریع حمل و نقل می کنند ، و باربری تهرانپارس بارهایتان را سالم به مقصد می رسانند . پس با یک کلیک به نزدیک ترین باربری محل خود مراجعه کرده ، و از خدمات و راه های ارتباط با آن ها آگاه شوید ، با آن ها تماس گرفته تا در اسرع وقت در خدمت شما باشند ، و بار ها و اثاثیه هایتان را بالاترین ضریب امنیتی و سالم به مقصد برسانند .

 رانندگان حرفه ای اتوبار تهرانپارس

باربری تهرانپارس با کادری مجرب در حوزه تهرانپارس فعالیت میکند. و خدمات باربری خود را سریع و آسان در خدمت ساکنان آن منطقه میگذارد.

باربری تهرانپارس با ماهر ترین و متخصص ترین رانندگان در خدمت شماست ، و داشتن رانندگان متخصص ، حرفه ای و با اخلاق در امر باربری و حمل کالا اهمیت زیادی برخوردار است . زیرا کارگران دیگر وقتی بار را داخل کامیون ها می گذارند کارشان دیگر تمام می شود . و رساندن کالاها یا بار سلامت و ایمن به مقصد بیشتر بر عهده راننده ها می باشد .

پرسنل حرفه ایی

باربری تهرانپـارس با داشتن رانندگان متخصص در امر باربری و تجربیات زیادی که داشته اند و بار های زیادی که به درون و بیرون از شهر جا به جا کرده اند . حرفه ای متخصص زیادی پیدا کرده اند وبا این همه سال سابقه تا به حال مشکلی در طی مسیر برای آن ها پیش نیامده است زیرا با نهایت دقت و صبر کار خود را انجام می هند . زیرا رساندن کالا به مقصد هر اندازه که برای شما اهمیت دارد سلامت وبدون مشکلی برسد برای ما هم چند برابر اهمیت و مهم است زیرا وظیفه باربری تهرانپارس این است . که به شما دوستان گرامی بهترین خدمت رسانی و سرویس دهی را انجام دهیم .

لینک های مفید در باربری

جابه جایی ، حمل و نقل ، باربری ، بسته بندی ، اثاث کشی ، بیمه باربری 

اتوبار تهراپارس و صرفه جویی در وقت

فقط کافیست که تلفن خود را برداشته و به اتوبار و باربری تهرانپاس تماس گرفته ، تا پرسنل خدوم ما ما با تمام امکاناات باربری برای خدمت رسانی و انجام وظیفه خود در خدمت شما باشند. ما به وقت و هزینه شما احترام میگذاریم و صفر تا صد باربری و بسته بندی را با بهترین سرعت و کیفیت برایتان انجام می دهیم.

ساعات کاری

باربری تهرانپارس به صورت تمام وقت و حتی روز های تعطیل ایام هفته نیز آماده خدمت رسانی می باشند . اتوبار تهرانپارس با در اختیار داشتن مشاورانی آگاه و دانا که شما دوستان هر گونه سوالی را ر زمینه باربری ، قیمت های بسته بندی و جمع کردن ، تمیز کردن خانه قبل و بعد ، جا به جا کردن و حمل و نقل به درون شهر و بیرون از شهر و هر گونه پرسشی را داشته باشید آماده پاسخ گویی می باشند .

باربری تهرانپارس ساعت کار مشخصی ندارد به صورت شبانه روز آماده ارائه سرویس رسانی و خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن می باشد . مشاوران ما تا جایی که امکان داشته باشد و بتوانند به پرسش های شما همراهان ما پاسخ می دهند .

اتوبار تهرانپارس

معرفی اتوبار تهرانپارس

باربری تهرانپارس ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده تهران و بخصوص اطراف منطقه تهرانپارس می باشد ، که اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل با کادری مجرب و دوره دیده صورت می گیرد ، این باربری با تجربیاتی که در امر اثاث کشی در دارد ، آماده است خدمات اثاث کشی در محدوده تهرانپارس را به نحو احسنت برای شما عزیزان ساکن تهرانپارس انجام دهد .

بهترین باربری تهران

این باربری یکی از بهترین باربری های تهران می باشد ، که اثاث کشی در تهران را انجام می دهد و خدمات حمل بار به شهرستان را نیز با خاور هاو انواع ماشین های بزرگ و کوچک باربری که مجهز به و مسقف بودن و موکت کاری شده انجام می دهد ، شرکت باربری تهرانپارس دارای مجوز از اتحادیه می باشد و حمل اثاثیه منزل و کلیه قیمت های باربری که ارائه می دهد زیر نظر اتحادیه باربری های تهران می باشد.

مشاوره در اتوبار تهرانپارس

با داشتن مشاوران رایگان به شما مشکلات و ندانسته هایی که در مورد باربری ، خدمات و قیمت های باربری دارید ، راهنمایی و هر گونه پرسش و مشکلی را داشته باشید با آگاهی تمام و به صورت شبانه روز و هفت روز هفته و حتی ایام تعطیلات رسمی هم آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند، شما را آگاه می سازند تا با اطمینان و بدونه استرسی بارهای خود را به باربری تهرانپارس بسپارید. اتوبار تهرانپارس با استفاده از به روز ترین و بهره گیری از روش های اروپایی و دوره های آموزشی که فرا گرفته اند ، در زمینه باربری و خدمات آن پیشتاز می باشند.

تماس با باربری

و برای شما هایی که در بسته بندی و حمل اثاث منزل مشکل دارید و برایتان کاری دشوار می باشد ، می توانید با باربری تهرانپارس تماس گرقته و این مشکلات و دشواری ها را به آسانی رفع کرده و نگرانی ها را از خود دور کنید . و کارهایتان را به دست تیم و کارکنان مجرب ، ورزیده و خوش اخلاق باربری تهرانپارس بسپارید . 

مشاوره در باربری تهرانپارس

ماشین های مخصوص اثاث کشی

دیگر برای اینکه بارهایتان را به شهرستان ها و بیرون از شهر ببرید نگران نباشید ، که چگونه و چطور و با چه ماشینی بارها را حمل و نقل کنید حمل و نقل و جابجایی بارهای سنگین و بزرگ و کوچک یا سبک را با باربری تهرانپارس تجربه کنید که با بهترین ماشین ها ئ تجهیزات با امنیت کامل کالاهایتان را جابجا خواهند کرد . باربری تهرانپارس بهترین ها را برای شما همشهریان گرامی خاستاریم . با اعتماد و پشتیبانی شما عزیزان کارکنان و کارمندان باربری تهران دلگرم تر و تلاش بیشتری برای ترقی خواهند کرد همراهی شما سرمایه اتوبار در تهرانپارس و اتوبار و باربری تهران تعهد مبی باشد . 

وبسایت اتوبار تهرانپارس

باربری تهرانپارس برای در دسترس بودن آسان مردم و استان تهران یک وبسایت مختص شرکت را راه اندازی کرده است که در آن اطلاعاتی مانند ، چگونگی اثاث کشی ، بسته بندی ، خدمات یک باربری و همچنین آگاهی از قیمت های جابه جایی و بسته بندی در آن اورده شده است . امید است که با سرچ نام باربری تهران تعهد در گوگل ما را به خانه خود دعوت کنید و از اثاث کشی با آرامش ما بهره ببرید.

اتوبار تهرانپارس

باربری های مرتبط با اتوبار تهرانپارس

باربری  میرداماد ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری سردار جنگل ، باربری گیشا ، باربری سعادت آباد ، باربری گاندی ، باربری ونک  ، باربری نارمک ، باربری تهران تعهد ، اتوبار تهرانپارس ، باربری یوسف اباد ، باربری جردن ، باربری سازمان برنامه

باربری تهران ، اتوبار تهران ، باربری صادقیه ، باربری فردوس ، باربری باغ فیض 

در ادامه ما می خواهیم درباره چگونگی حمل بار و اثاث کشی در اتوبار تهرانپارس مطالبی بنویسیم

ما در باربری و اتوبار تهران به صورت پیوسته و مرحله مرحله پروژه اثاث کشی و باربری را به جلو می بریم زیرا معتقدیم که عجله داشتن در امر اثاث کشی با توجه به فشار زیادی و حساسیتی که بر روی شانه های پرسنل باربری می باشد باعث خرابی کار می شود ، برای همین ما برای هر انجام هر قسمت از کار اثاث کشی و جا به جایی تیمی متخصص را در نظر گرفته ایم که در این جا به ان ها اشاره می کنیم.  باربری تهرانپارس تا آخرین برنامه با شماست .

پرسنل برآورد هزینه و تجهیزات در باربری

باربریدتهرانپارس تیمی متشکل از بهترین کارشناسان باربری را قبل از انجام اثاث کشی و حمل و نقل در محل مورد نظر شما حاضر می کند تا بر آورد دقیق از میزان تجهیزات ، زمان برای اثاث کشی و بسته بندی و هزینه تقریبی اثاث کشی را در اختیار مشتریان عزیز بگذارد ، که با خیال راحت و برنامهه ریزی دقیق تر کار اثاث کشی در محدوده تهرانپارس را دنبال کنند.

هزینه های باربری

پرسنل بسته بندی اثاث

بسیاری از خانواده چند روز مانده به اثاث کشی خود نکران آن هستند که راه کاری را برای جلوگیری از آسیب احتمالی اثاث و کالاهای که قرار است جا به جا کنند پیدا کنند ، اینجاست که ما در باربری و اتوبار تهرانپارس تهران روشی از بسته بندی های ایمن و معتبر و سازگار با شرایط آب و هوایی ایران را برای شما انجام می دهیم که اثاث و کالاها ، مواد فاسد شدنی مانند : گوشت ، میوه و سبزیجات و … در روز اثاث کشی در امان می مانند. کا را به پرسنل کاردان باربری تهرانپارس بسپارید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید.

اسباب کشی وسایل منزل در تهرانپارس ، اسباب کشی ، اثاث کشی تضمینی 

باربری تهرانپارس و اثاث کشی در تهرانپارس

اثاث کشی و بسته بندی امری است که بسیاری از خانواده های ایرانی دغدغه چگونگی انجام ان را دارند ، اتوبار و باربری تهرانپارس با درک درست از دید شما نسبت به انجام امورات اثاث کشی در تهرانپارس ، با بکار گیری و جذب بهترین متخصصان ، کارگران و همچنین پرسنل خدماتی و بسته بندی اثاثیه در تهران در پی آن آمد تا اثاث کشی آسان و حرفه ایی را برای شما رقم بزند ، باربری و اتوبار تهرانپارس با ضمانت نامه ۱۰۰ در صدی پروژه های اثاث کشی شما را بر عهده می گیرد و با کیفیت ترین خدمات را در عرصه جا به جایی اثاث منزل به شما شما تحویل می دهد.

اثاث کشی در تهرانپارس

 

معتبرترین باربری در تهرانپارس

آیا بدنبال یک شرکت باربری مطمئن در تهران هستید تا اثاث و کالاهای شما عزیزان را با ضمانت جابه کند ؟

آیا می خواهید اثاث و کالاهای خود را بسته بندی کنید و نمی توانید از کجا شروع کنید ؟

اتوبار و باربری تهرانپارس در محدوده شرق تهران اماده ارائه خدمات مشاوره رایگان باربری و بسته بندی است شما عزیزان می توانید همین الان با شماره های ما در شرق تهران تماس گرفته و خدمات خود را سفارش دهید.

اثاث کشی مدرن و مطابق با استاندارد های جهانی با بهره گیری از برترین پرسنل باربری ، اتوبار و بسته بندی اثاث ، تجهیزات باربری و بسته بندی و همچنین رانندگان حرفه ایی را به ما بسپارید .

بسته بندی اصولی در تهرانپارس ، معتبرترین باربری تهرانپارس ، باربری ارزان

معتبرترین باربری تهرانپارس

 

معرفی کوتاه محله تهرانپارس

محله تهرانپارس یکی از محله های پر طرفدار در شمال شرقی تهران است که ساکنان زیادی را در خود جای داده است  این محله چهر میدان اصلی دارد و همین امر ما را متوجه وسعت بالای این منطقه می کند .

بافت محله تهرانپارس به صورت ساختمان و آپارتمان های نوساز و همچنین خانه های ویلایی می باشد این منطقه دسترسی به مترو و وی آی پی ( اتوبوس ) را به طور کامل دارند و همین وچود امکانات در این منطقه باعث شده تا وسعت زیادی را از ساکنان در این منطقه جای بگیرند ، همین امر مارا موظف کرد یکی از شعبات اتوبار و باربری تهران تعهد با عنوان باربری تهرانپارس را در جهت ارائه خدمات ویژه به این منطقه دایر کنیم .

 

باربری در محله تهرانپارس ، اتوبار و باربری در محدوده شمال شرق تهران 

 

باربری در محله تهرانپارس

مشاوره رایگان به مشتریان در باربری تهرانپارس

اکثر مشتریانی که به باربری تهرانپارس مراجعه می کنند با هزینه باربری و خدماتی که باربری تهرانپارس ارائه می دهد آشنایی ندارند. اتوبار و باربری تهرانپارس به همین منظور و برای آشنایی بیشتر مشتریان با باربری و خدماتی که ارائه می دهد جلسات مشاوره ای را ترتیب داده است. این مشاوره به صورت رایگان ارائه می شود و می تواند به صورت حضوری یا تلفنی انجام شود.

مشاوران ما در باربری تهرانپارس خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته ارائه می دهند. مشاوران ما در باربری تهرانپارس حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی مشتریان عزیز می باشند.

مشتریان عزیز در باربری تهرانپارس چنانچه در طول اسباب کشی از کارکنان باربری رضایت کافی نداشتید یا در طول اسباب کشی مشکلی از جانب کارکنان باربری رخ داده می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا مشاوران ما در اولین فرصت رسیدگی کنند.

هدف باربری تهرانپارس جذب رضایت صد در صدی مشتریان می باشد.رضایت بیشتر برابر است با مشتریان بیشتر

باربری تهرانپارس

اسباب کشی تضمیسنی با باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس با ارایه خدمات بسته‌بندی اصولی و منظم با بسته‌بندی جداگانه تمامی وسایل از قبیل وسایل شکستنی، تزئینی و گرانقیمت، بسته‌ بندی و پوشش مناسب مبل و میز نهارخوری، حمل مناسب فرش و اثاثیه منزل به ویژه فرشهای دست‌باف و وسایل با ارزش همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان عزیز را کسب نماید از دیگر خدمات ویژه باربری تهرانپارس حمل‌ بار سنگین و تخصصی با توجه به بار شما می باشد.

هدف اصلی باربری تهرانپارس کسب رضایت صد در صدی مشتریان است باربری تهرانپارس به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی می باشد.

حمل بار به شهرستان با بهترین کیفیت

از دیگر خدمات ارایه شده در باربری تهرانپارس حمل بار با کامیون به شهرستان است. باربری تهرانپارس آماده است تا محموله های بزرگ و هر نوع بار را با استفاده

انواع مناسب وسایل نقلیه (وانت بار ،نیسان بار،کامیونت مسقف ) از تهران به شهرستان حمل نماید. یکی از خدمات مورد انتظار مشتریان از شرکت های باربری و اتوبار، ارائه وانت بار و نیسان بار در کوتاه ترین زمان ممکن است. بسیاری از افراد بدلیل مشغله های روزانه، زمان کافی برای انجام امور مختلف را تدارند. بنابراین ارائه خدمات باربری همچون وانت بار یا نیسان بار بصورت فوری بسیار برایشان حائز اهمیت است.

شرکت اتوبارو باربری تهران تعهد  آماده ارسال نیسان بار و وانت بار های خود در کوتاه ترین زمان به هر نقطه از تهران می باشد.

باربری تهرانپارس

خدمات باربری تهرانپارس

 1. بسته بندی لوازم با فوم ، کارتن مخصوص بسته بندی و لباس ، پاپل رپ ، استرچ رپ
 2. بیمه کردن تمام وسایل شما به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
 3. بسته بندی در منزل مشتری به روش اروپایی
 4. حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 5. متخصص در حمل بار ، حمل اثاثیه منزل و حمل اثاثیه شرکت ها و اداره ها در سریع ترین زمان
 6. دارای بهترین و جدیدترین وسایل جهت باربری
 7. حمل اثاثیه منزل به شهرستان ها

یکی از کارهای سخت در منزل و محل کار به ویژه در اسباب‌کشی‌ ها جابجایی وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق می باشد کادر مجرب و حرفه‌ای باربری تهرانپارس توسط کارگرانی با سابقه و با تجربه بارهای سنگین شما را در براحتی و بدون مشکل جابجا می کند. ارسال کارگر ماهر و مجرب جهت بسته‌بندی وسایل محل کار و منزل شما پیش از حمل بار توسط باربری تهرانپارس در تمامی مناطق تهران. اتوبار و باربری تهران تعهد یکی از بهترین اتوبار های تهران می باشد که دارای تجربه کاری بالا در این زمینه بوده و تا کنون توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید

باربری تهرانپارس

قوانینی که باربری تهرانپارس را متمایز می کند

 • باربری تهرانپارس تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات با کیفیت و مسئولیت پذیری دقیق تا انتهای فرآیند جابجایی و رسیدن مرسوله به مقصد قرار داده است.
 • شما در باربری تهرانپارس می توانید هر نوع خودرویی که مد نظرتان بود را درخواست دهید
 • کارگران در شعبه باربری تهرانپارس آموزش های لازم را جهت بسته بندی، باربری و حمل اسباب و اثاثیه دیده اند و کاملا متعهد و قابل اطمینان بوده و می توانند به شما در فرآیندهای جابجایی کمک کنند.
 • از نظر هزینه اتوبارو باربری تهران تعهد معروفترین شرکتی است که دارای شعبه های بسیاری در استان تهران و حومه می باشد که دارای هزینه های پایین تری نسبت به رقبا است.

باربری تهرانپارس

 

Call Now Button