خدمات ما

بیمه باربری

از میان اتوبار های مختلف و فعال در تهران بزرگ که تحت نظر اتحادیه مشغول به خدمت رسانی و سرویس دهی به تمامی نقاط تهران و حومه و حتی حمل بار و اثاثیه به شهرستان هستند، با داشتن سابقه و کارنامه ای درخشان همراه با ارائه خدمات ویژه، بی شک اتوبار تهران تعهد مثال زدنی و در اولویت گزینش مشتریان خواهد بود.
این اتوبار با بیش از یک دهه سابقه کار همراه با کارگران ماهر و واقف به حقوق مشتری در کمال حوصله و دقت با شیوه های مرسوم در باربری  برای بسته بندی کمترین زمان و با تضمین سالم تحویل دادن اسباب و وسایل بعد از جابجایی و حمل، از نمونه اتوبار های معتبر و بنام در سطح استان تهران می باشد.
اتوبار تهران تعهد در پی استقبال مشتریان و ترویج و گسترش محدوده و حوزه های کاری خود شعبه های مختلفی را در ۴ حوزه اصلی پایتخت دایر نموده تا تمامی ساکنین و کسبه و حتی سازمان ها و ادارات و شرکت ها نیز قادر باشند با دسترسی هرچه سریعتر به شعبه های نزدیک محل خود از خدمات ویژه ما بهره مند گردند.
شعبه های اتوبار تهران تعهد در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران دارای باربری های مستقل و معتبری است که زیر نظر این ۴ شعبه اصلی فعالیت می نمایند.
از جمله خدمات ویژه این باربری عبارتند از:
۱-برخورداری از قیمت منصفانه و مصوبه اتحایه باربری
۲-حمل جهیزیه
۳- بسته بندی حرفه ای
۴-حمل بار به شهرستان
۵-پاکیزگی و نظافت منزل یا محل جدید قبل از جاجایی
۶-چیدمان اسباب
۷-مشاوره و پاسخ دهی در تمامی ساعات شبانه روز حتی در ایام تعطیل
۸-امکان رزرو اینترنتی
۹-حمل لوازم منزل
۱۰-ارائه بیمه باربری و بارنامه دولتی رایگان
۱۱-حمل بار و و سایل با وانت نیسان و نیسان بار

 

 

Call Now Button